City Pearl

Eladó téglalakás
Hegyeshalom, földszint

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 16 kép 1/19
49 900 000 Ft49.9 M Ft 623 750 Ft/m2
3 szoba
80 m²
földszint
építés éve:1995

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3696654045
Albrecht Tibor
Duna House - Mosonmagyaróvár

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

*** Lakás a Lajta parton Hegyeshalomban ***
Hegyeshalom központjához és vasútállomásához közel, a Lajta festői mellékágának partján kínálunk eladásra egy 80 m²-es, kiváló állapotú lakást, amelyhez egy gondosan ápolt, növényekkel beültetett udvar is tartozik. A telek alapterülete 3308 m², amelyből 70 m² kizárólagos használatú terület.Az ingatlan elhelyezkedése egyesíti a zöldövezet nyugalmát és a főút által biztosított közlekedési előnyöket; így ideális választás mindazok számára, akik a természet közelségét értékelik, ugyanakkor fontosnak tartják a határátkelők gyors és kényelmes megközelíthetőségét.
Az ingatlan jellemzői: 
A telek északi oldalát a Lajta nyugati ága szegélyezi, így a vízparti nyugalom mellett lenyűgöző kilátás nyílik a környező szántóföldekre és erdősávokra. Ez az ideális otthon mindazok számára, akik a természet közelségét, a határ menti elhelyezkedés előnyeit és a mindennapi kényelmet egyszerre szeretnék élvezni. Az ingatlan tetőszerkezete 2018-ban szakszerű felújításon esett át, majd 2020-ban teljes körű elektromos és vízhálózati korszerűsítést kapott modern vezetékekkel és új csőrendszerrel. Ennek köszönhetően az ingatlan energiahatékony, fenntartási költségei pedig alacsonyak

Az ingatlan helyiségei: 
- 3 szoba
- Fürdőszoba
- Wc
- Konyha
- Kamra
- Háztartási helyiség
- Előszoba
- 2 közlekedő
Ajánljuk egyedülállóknak, családoknak és befektetőknek egyaránt.
Legyen szó nyugodt visszavonulásról, biztonságos családi otthonról vagy hosszú távon értékálló befektetésről, a kiváló elhelyezkedés, a korszerű és megbízható műszaki állapot, valamint az alacsony fenntartási költségek mindehhez biztos alapot nyújtanak.

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Hegyeshalomban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Hegyeshalom m² ár
624 e Ft
575 e Ft -9%
Ennek az ára
Hegyeshalom átlagár
49.9 M Ft m Ft
39.3 m Ft -27%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Hegyeshalom, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Győr
Eladó téglalakás

Győr

89 M Ft
4 szoba
112 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
43 m²
Hegyeshalom
Eladó téglalakás

Hegyeshalom

35 M Ft
43 m²
43 m²
Hegyeshalom
Eladó téglalakás

Hegyeshalom

44.03 M Ft
2 szoba
42 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

199.99 M Ft
3 + 1 szoba
160 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

82.6 M Ft
4 szoba
101 m²
Hegyeshalom
Eladó téglalakás

Hegyeshalom

21.9 M Ft
63 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

48.99 M Ft
3 szoba
57 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

95 M Ft
4 szoba
94 m²
Hegyeshalom
Eladó téglalakás

Hegyeshalom

36.82 M Ft
1 szoba
32 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

199.99 M Ft
3 + 1 szoba
160 m²
Hegyeshalom, Szent István utca
Eladó téglalakás

Hegyeshalom

36.7 M Ft
1 szoba
43 m²
Hegyeshalom
Eladó téglalakás

Hegyeshalom

41.59 M Ft
2 szoba
38 m²
Hegyeshalom
Eladó téglalakás

Hegyeshalom

38.71 M Ft
2 szoba
37 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
46 m²
Hegyeshalom
Eladó téglalakás

Hegyeshalom

41.18 M Ft
2 szoba
38 m²
Hegyeshalom
Eladó téglalakás

Hegyeshalom

66.5 M Ft
4 szoba
85 m²
Hegyeshalom
Eladó téglalakás

Hegyeshalom

52.9 M Ft
51 m²
51 m²
Hegyeshalom
Eladó téglalakás

Hegyeshalom

41.18 M Ft
2 szoba
38 m²
Hegyeshalom
Eladó téglalakás

Hegyeshalom

56.9 M Ft
57 m²
57 m²
Rajka
Eladó téglalakás

Rajka

51.144 M Ft
3 szoba
74 m²
Hegyeshalom
Eladó téglalakás

Hegyeshalom