Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Budapest, XIV. kerület, földszint

+ 17 kép 1/20
129 000 000 Ft129 M Ft 1 535 714 Ft/m2
3 szoba
84 m²
földszint
építés éve:2001

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: földszint
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 206
Tamásné Mocsári Ildikó
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó 3 szobás lakás dupla garázzsal+ 2 tárolóval Zuglóban.

Budapest XIV. kerületében, Zugló csendes és zöldövezeti részén, Alsó-Rákos városrészben, a Rákos-patak közelében kínálunk megvételre egy kiváló adottságokkal rendelkező, 84 négyzetméteres, háromszobás, kertre néző, földszinti lakást rendezett, jó állapotú társasházban.

Az ingatlan nyugodt mellékutcában helyezkedik el, családi házas környezetben, ahol csak néhány kisebb társasház található. A lakás szinte minden ablaka a hátsó kertre néz, így az utca zaja nem hallható, a kilátás pedig kifejezetten kellemes és megnyugtató. A nagy méretű nyílászáróknak, valamint a keleti és déli tájolásnak köszönhetően a lakás egész nap világos, napfényes, igazán barátságos hangulatú otthon.

A lakás három tágas szobával rendelkezik, amelyekben szép állapotú fa parketta található. A konyha, a fürdőszoba, a külön WC, továbbá a kamra és a gardrób járólappal burkolt helyiségek. A praktikus elrendezést tovább növeli a külön gardróbszoba és kamra, amelyek a mindennapi tárolást nagyban megkönnyítik.

Az ingatlan jelenlegi állapota jó, azonnal költözhető, ugyanakkor igény szerint korszerűsíthető vagy egyedi ízlésre formálható. A nyílászárók korszerű műanyag ablakok, amelyek hozzájárulnak a kedvező fenntartási költségekhez.

A fűtés házközponti rendszerrel működik radiátoros hőleadással, az előszobában pedig padlófűtés biztosít extra komfortot. A közös költség havonta 31.000 Ft, míg a fűtés egész évben fizetendő, kedvező, mindössze 9.000 Ft-os átalánydíj.

A lakáshoz tartozik egy 6,5 négyzetméteres erkély, ahol kellemesen lehet pihenni vagy reggeli kávét fogyasztani. Emellett a vételár részét képezi külön megvásárolandóan egy dupla garázs, valamint két darab, egyenként 3 négyzetméteres tároló, amelyek rendkívül praktikusak kerékpár, szezonális holmik vagy egyéb eszközök elhelyezésére. A ház előtt ingyenes parkolási lehetőség is rendelkezésre áll.

A környék infrastruktúrája kiváló: a közelben iskola, gyógyszertár, bevásárlási lehetőségek és minden fontos szolgáltatás megtalálható. A közlekedés gyors és kényelmes, miközben a természet közelsége is adott. A Rákos-patak sétányai remek kikapcsolódást nyújtanak, nyári időszakban pedig a közkedvelt Paskál Gyógy- és Strandfürdő is könnyen elérhető.

Irányár: 129 millió Ft + kötelezően megvásárolandó dupla garázs és 2 tároló: 12 millió Ft.

Ez az ingatlan ideális választás mindazok számára, akik csendes, zöld környezetben keresnek tágas, világos otthont kiváló közlekedés és teljes infrastruktúra mellett.
Az OTP Csoport teljes körű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére!
M328058

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: M328058-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1536 e Ft
1544 e Ft 1%
1706 e Ft 10%
Ennek az ára
XIV. kerület átlagár
Budapest átlagár
129 M Ft m Ft
113.4 m Ft -14%
131.3 m Ft 2%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIV. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

236.25 M Ft
4 szoba
88 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

97.545 M Ft
2 szoba
45 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

230 M Ft
5 szoba
335 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

137.13 M Ft
3 szoba
62 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

97.125 M Ft
2 szoba
45 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

80.22 M Ft
1 szoba
38 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

94.92 M Ft
2 szoba
45 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

105.8 M Ft
3 szoba
69 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

135.345 M Ft
3 szoba
66 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

192 M Ft
4 szoba
131 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

75.915 M Ft
1 szoba
33 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

82.32 M Ft
1 szoba
36 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

123.2 M Ft
3 szoba
73 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

97.125 M Ft
2 szoba