Avico Greentop

Eladó téglalakás
Budapest, XIV. kerület, 1. emelet

+ 2 kép 1/5
62 500 000 Ft62.5 M Ft 1 785 714 Ft/m2
1 + 1 szoba
35 m²
1. emelet
építés éve:1910

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 605
Somogyi Nikoletta
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Leírás
XIV. kerületben, a Kassa köz közelében, 62A villamos vonalán (Rakospatak utcai megalló) eladó egy 35 nm-es, amerikai konyhás nappali + külön hálószobás, gázfűtéses, 1. emeleti, kertre néző lakás 62,5 M Ft-ért!
Lakás jellemzői: amerikai konyhás nappali + külön hálószoba
csendes, kertre néző kilátás
1. emeleti elhelyezkedés
gázfűtés
új vezetékek
új nyílászárók
új burkolatok
vízálló laminált padló
tusolós fürdőszoba
új villanybojler
Társasház: belül frissen festett lépcsőház
rendezett, 3 szintes épület
közös költség: mindössze 10.000 Ft/hó
Lokáció: Örs vezér tere kb. 10 perc alatt elérhető
kiváló közlekedés és infrastruktúra
nyugodt, zöld környezet. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 394753

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 15. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1786 e Ft
1498 e Ft -19%
1617 e Ft -10%
Ennek az ára
XIV. kerület átlagár
Budapest átlagár
62.5 M Ft m Ft
76.9 m Ft 19%
240.4 m Ft 74%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIV. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

102.99 M Ft
3 szoba
67 m²
XVI. kerület, Sashalom, Rovás utca
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

349.9 M Ft
12 szoba
478 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
77 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

112.4 M Ft
3 szoba
76 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Béke tér
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

88 M Ft
2 szoba
43 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

83 M Ft
3 szoba
68 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

192 M Ft
4 szoba
131 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

62.5 M Ft
2 szoba
44 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

65.9 M Ft
2 szoba
49 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

87.04 M Ft
2 szoba
53 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

113.9 M Ft
5 szoba
134 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Csata utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

130 M Ft
3 szoba
0 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

84.9 M Ft
2 szoba
66 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

105.77 M Ft
3 szoba
69 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

380 M Ft
360 m²
426 m²
II. kerület, Szépilona, II. kerület, Máriaremete