Oasis Residence

Eladó téglalakás
Budapest, XIV. kerület, 2. emelet

+ 11 kép 1/14
127 500 000 Ft127.5 M Ft 1 385 870 Ft/m2
3 szoba
92 m²
2. emelet
építés éve:1990

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 2. emelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: D

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Mathey Levente
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

TELJESKÖRŰEN FELÚJÍTOTT, VILÁGOS, ERKÉLYES LAKÁS ZUGLÓ CSENDES RÉSZÉNEladásra kínálunk Budapest XIV. kerületének közkedvelt, kertvárosias részén, Alsórákoson egy felújított állapotú, 92 nm-es, 3 szobás (4 szobássá alakítható), erkélyes, 2. emeleti téglaépítésű lakást, csendest utcában, rendezett, 3 szintes, 12 lakásos társasházban.Főbb jellemzők:Hasznos alapterület:** 92 m²Emelet: 2. emelet (nincs lift)Szobák száma: 3, külön bejáratú (kis ráfordítással 4-re bővíthető)Erkély: 4 m², délnyugati tájolással, kertre néző kilátássalFürdő és WC: külön helyiségbenFűtés: korszerű kondenzációs kombi gázkazánKözös költség: 12 000 Ft/hóParkolás: ingyenes parkolás az utcánFelújítási munkálatok (2024):Teljes villany-, víz- és fűtésrendszer csereÚj, műanyag hő- és hangszigetelt nyílászárók elektromos redőnnyelMinőségi burkolatok a teljes lakásbanÚj gépesített konyha és beépített bútorok a vételár részeiHansgrohe szaniterekkel felszerelt fürdőszobaLokáció: Zugló zöldövezeti, családi házas környezetében, jó tömegközlekedési kapcsolatokkal pár percen belül elérhetők trolibusz- és buszmegállók, iskolák, óvodák, orvosi rendelő, piac, bevásárlási lehetőségek. Az Őrs vezér tere, metróállomás autóval vagy tömegközlekedéssel gyorsan megközelíthető.Ha egy csendes, biztonságos környéken keres kiváló állapotú, tágas, azonnal költözhető lakást, amely családosoknak vagy otthoni munkára is ideális, ne hagyja ki ezt a lehetőséget!Érdeklődni a hét minden napján lehetséges várom hívását!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1386 e Ft
1539 e Ft 10%
1694 e Ft 18%
Ennek az ára
XIV. kerület átlagár
Budapest átlagár
127.5 M Ft m Ft
113.9 m Ft -12%
132.3 m Ft 4%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIV. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

87.04 M Ft
2 szoba
53 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

82 M Ft
1 + 1 szoba
63 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

45 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

67.5 M Ft
2 szoba
49 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

82 M Ft
3 szoba
68 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

112.4 M Ft
3 szoba
76 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

69.9 M Ft
1 + 1 szoba
49 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

121.4 M Ft
3 szoba
77 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

192 M Ft
4 szoba
131 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

52.9 M Ft
2 szoba
28 m²
XXIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXIII. kerület

39.9 M Ft
3 szoba
38 m²
X. kerület
Eladó iroda

Budapest, X. kerület

779 M Ft
1760 m²
1716 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

104900 M Ft
4 szoba
88 m²
XIV. kerület, Istvánmező, Hungária körút
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

119.6 M Ft
4 szoba
104 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

98 M Ft
2 szoba
70 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

124.9 M Ft
4 szoba
140 m²
XIV. kerület, Kiszugló, Kövér Lajos utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

100 M Ft