Astora Art House

Eladó téglalakás
Budapest, XIV. kerület, földszint

1/1
162 000 000 Ft162 M Ft 1 905 882 Ft/m2
4 szoba
85 m²
földszint
építés éve:2026

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 400
Papp-Horváth Katalin
Otp Ingatlanpont Falk Miksa

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Prémium új építésű otthonok Zuglóban, ahol az infrastruktúra és a nyugalom találkozik. Eladó Nappali plussz 3 hálószobás, földszinti, 85,80 nm-es, dupla fürdős lakás melyhez 45 nm-es saját használatú kertkapöcsolat tartozik. Budapest XIV. kerületének egyik csendes, mégis kiváló közlekedéssel és infrastruktúrával rendelkező részén kínálunk megvételre kiemelkedő minőségű, új építésű lakásokat egy exkluzív, kis lakásszámú projektben. A beruházás két különálló épületből áll, épületenként 3 szint, összesen 22 lakás, amely ideális választás mind saját otthonnak, mind értékálló befektetésnek. Megbízható, tapasztalt kivitelező, osztrák minőségi szemléletet követ. A projektet referenciákkal rendelkező, nagy tapasztalatú kivitelező valósítja meg, aki a munkálatok során szigorúan betartja az osztrák építőipari szabályokat és minőségi előírásokat. Az eredmény: hosszú távon is értékálló, prémium szintű lakóingatlan. Lakástípusok minden élethelyzetre találhatóak itt. Lakásméretek garzontól egészen 5 szobás otthonig Földszinten kertkapcsolatos lakásokat terveztek. Az emeleti lakásokhoz erkélyek, loggiák tartoznak. Parkosított, közös használatú belső udvart alakítanak ki szabadidőtöltésre. Főbb jellemzők: modern, energiatudatos műszaki tartalom: házközponti hűtés-fűtés hőszivattyúkkal, oldalfali fan-coil készülékek, napelemes villamosenergia-ellátás, teremgarázsban vásárolható parkolóhelyek, emelő berendezéssel. Kiemelkedő szerkezeti és akusztikai megoldások:hanggátló lakáselválasztó rendszer; Prémium belső anyaghasználat,pl. lakásokon belül vízálló laminált padló; fóliázott fehér vagy festhető MDF szegélyek; prémium német villamos anyagok.: Átadás: 2026. év vége. Bővebb információért keressen a hét bármely napján telefonon. Amennyiben pénzügyi tanácsra van szüksége, abban is készséggel állunk rendelkezésére, az OTP Bank többféle lakásfinanszírozási lehetőséget kínál ügyfeleink számára. Referenciaszám: M319681

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Energetikai tanúsítvány jelenleg nem elérhető.

Referencia szám: M319681

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1906 e Ft
1585 e Ft -20%
1757 e Ft -8%
Ennek az ára
XIV. kerület átlagár
Budapest átlagár
162 M Ft m Ft
147.6 m Ft -10%
183.6 m Ft 12%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIV. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

62.9 M Ft
1 + 2 szoba
58 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

129.9 M Ft
3 szoba
96 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

63 M Ft
2 szoba
47 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

79.99 M Ft
2 szoba
73 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

129.9 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
XVIII. kerület, Bókaytelep, Üllői út
Eladó iroda

Budapest, XVIII. kerület

0.22 M Ft
1 szoba
65 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

380 M Ft
360 m²
426 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

94.99 M Ft
3 szoba
75 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

192 M Ft
4 szoba
131 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

68.9 M Ft
3 szoba
93 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

129 M Ft
2 szoba
71 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

100 M Ft
4 szoba
69 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

77.9 M Ft
3 szoba
74 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

121.4 M Ft
3 szoba
77 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

230 M Ft
5 szoba
335 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

131 M Ft
3 szoba
74 m²