Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Budapest, XIV. kerület, Kiszugló, Bosnyák Utca 5, 5. emelet

1/1
88 775 050 Ft88.775 M Ft 1 888 831 Ft/m2
2 szoba
47 m²
5. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 5. emelet
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Villany, Csatorna, Szélessáv, KábelTV
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 621
Halász Menyhért

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Az épületről:

SZINTENKÉNT CSAK HÉT LAKÁS
Az épület kialakításának köszönhetően a közös közlekedő folyosókból az egyik épületszárnyban négy, a másikban mindössze három lakás található szintenként. Ezzel tudjuk garantálni az ide költözők nyugalmát és elégedettségét.

Fedezze fel lakáskínálatunkat Budapest egyik legvonzóbb zöldövezetében, a XIV. kerületben! Az értékálló lakások minden igényt kielégítenek, és tökéletesen illeszkednek a családok szükségleteihez. A társasház egy csendes zöldövezeti utcában, de mégis központi lokációval rendelkezik.

A 2–4 szobás, világos otthonokhoz erkély, az első emeleten pedig privát kertrész tartozik. A nagyméretű ablakoknak és a kedvező telek-elhelyezkedésnek köszönhetően a lakóterek rendkívül világosak. A háromrétegű nyílászárók, a 40 cm vastag falak és a hőszivattyús fűtés-hűtés garantálják az energiatakarékos, alacsony fenntartású életvitelt. A családokra gondolva a belső, közös használatú kertben a gyerekek számára hinta és mászóka is helyet kap, így a lakók saját, zöld pihenőtérrel élvezhetik a szabadidőt.
Az épület pinceszintjén és földszintjén 39 autóbeálló és 34 tároló kerül kialakításra, a garázsok a lakásokkal együtt megvásárlandók.

A környékről

Zugló zöld és ez így is marad! A társasház hátsó kertjében zöld felületből sem lesz hiány, amely közös területen lakóink kellemesen kikapcsolódhatnak. A saját kertre vágyóknak pedig a földszinti lakásainkhoz emelt, privát kertek kerülnek kialakításra.
A B5 Garden elhelyezkedésének köszönhetően rengeteg szolgáltatás könnyedén elérhető a közelben. A családok számára igazán nagy előnyt tud nyújtani a közelben található Városliget, ahol számtalan esemény, játszótér sportolási és rekreációs lehetőség közül lehet választani az év minden szakaszában.

CSENDES, MÉGIS KÖZPONTI ELHELYEZKEDÉS
A Bosnyák utca a Thököly út frekventált részéről könnyedén megközelíthető több féle tömegközlekedési eszközzel és autóval egyaránt. A közelben oktatási intézmények, bevásárlási lehetőségek, edzőterem és helyi termelői piac is található.

Előnyök

Több évtizedes tapasztalatunk garancia a határidőre és kiváló minőségben megvalósuló projektre. A megújult Bosnyák téri piac és bevásárlóközpont és a Városliget közelsége, valamint a kiváló közlekedés biztosítja az ingatlanok könnyű kiadhatóságát, magas hozamát és értékállóságát.

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 12. Utoljára módosítva: 2026. 04. 17.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kiszugló m² ár
XIV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1889 e Ft
1689 e Ft -12%
1498 e Ft -26%
1617 e Ft -17%
Ennek az ára
Kiszugló átlagár
XIV. kerület átlagár
Budapest átlagár
88.775 M Ft m Ft
91.7 m Ft 3%
76.9 m Ft -16%
240.4 m Ft 63%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIV. kerület, Kiszugló, Bosnyák Utca 5, 5. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

79.6 M Ft
2 szoba
46 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

121.4 M Ft
3 szoba
77 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

192 M Ft
4 szoba
131 m²
XIV. kerület, Istvánmező, Hungária körút
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

119.6 M Ft
4 szoba
104 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

86.83 M Ft
2 szoba
56 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

69.5 M Ft
1 + 1 szoba
45 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

107.49 M Ft
3 szoba
64 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Tahi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.6 M Ft
1 szoba
38 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
V. kerület, Belváros, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

98 M Ft
1 szoba
58 m²
IX. kerület, Ferencváros, Ráday utca
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület