City Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor, 1. emelet

+ 16 kép 1/19
308 000 000 Ft308 M Ft 1 621 053 Ft/m2
3 szoba
190 m²
1. emelet
építés éve:1914

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 1. emelet
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető
Zenga Premier

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.

Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat!

További részletek a zenga.hu-n

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Simon Nikolett
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

A patinás Diplomatanegyed egyik legnívósabb részén kínálunk megvételre egy valódi ritkaságnak számító, 190 m²-es nagypolgári lakást, amely egy 1914-ben épült, jó állapotú, karakteres téglaépületben helyezkedik el. Az ingatlan elegáns tereivel, impozáns méreteivel és kivételes adottságaival tökéletes választás lehet reprezentatív otthonnak, többgenerációs családi rezidenciának vagy akár exkluzív befektetésnek is.

Az 3 szobás lakás különleges atmoszféráját a nagy belmagasság, a tágas terek és a klasszikus polgári jegyek adják. A 2 fürdőszoba kényelmes életteret biztosít nagyobb család számára is, míg a 21m²-es TERASZ és a 10,7 m²-es ERKÉLY tovább növeli az ingatlan exkluzivitását.
A keleti tájolásnak köszönhetően a lakás világos, utcai nézetű helyiségei egész nap kellemes természetes fényben úsznak. Az ingatlan jó állapotú, gáz-cirkó fűtéssel rendelkezik, és maximum 1 hónapon belül birtokba vehető.

Különösen értékes adottság, hogy az ingatlan két külön helyrajzi számon szerepel, így egyben és külön-külön is megvásárolható, valamint igény szerint ketté is osztható. Ez rendkívül ritka lehetőség a környéken, amely nemcsak lakhatási, hanem befektetési szempontból is kiemelkedő rugalmasságot biztosít.
Az ingatlan per- és tehermentes.

A Diplomatanegyed Budapest egyik legelegánsabb és legkeresettebb városrésze, amelyet gyönyörű villák, nagykövetségek, rendezett utcák és kulturált lakókörnyezet jellemez. A környék egyszerre nyugodt és kiváló infrastruktúrával ellátott: néhány perc alatt elérhető a Városliget, az Andrássy út, számos prémium étterem, kávézó, nemzetközi iskola és szolgáltatás.
A közlekedés kiváló, a közelben elérhető az M1-es metró, több troli- és buszjárat, így a belváros gyorsan és kényelmesen megközelíthető.

Egyedi igényekre szabott lakáshitelekkel állunk rendelkezésére. Bankfüggetlen Hitelcentrumunk az országban elérhető összes bank és hitelintézet ajánlatát versenyezteti az Ön számára díjmentesen. Munkatársaink nagy szakmai tapasztalattal, teljes körű CSOK Plusz és Otthon Start Program ügyintézéssel várják Önt előre egyeztetett időpontban, akár a normál munkaidő után is.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 14. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Külső Terézváros m² ár
VI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1621 e Ft
1833 e Ft 12%
1858 e Ft 13%
1706 e Ft 5%
Ennek az ára
Külső Terézváros átlagár
VI. kerület átlagár
Budapest átlagár
308 M Ft m Ft
157.8 m Ft -95%
162.5 m Ft -90%
131.3 m Ft -135%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

64.9 M Ft
2 + 1 szoba
53 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

181.17 M Ft
3 szoba
93 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
50 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

79.9 M Ft
1 + 2 szoba
67 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Bajcsy-Zsilinszky út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

217.77 M Ft
4 szoba
114 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Andrássy út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

214.9 M Ft
3 szoba
94 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

94.9 M Ft
2 szoba
43 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

115.385 M Ft
2 szoba
73 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

315 M Ft
4 szoba
143 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

273.015 M Ft
4 szoba
140 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

129.5 M Ft
3 szoba
88 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
71 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Teréz körúton
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

150 M Ft
3 szoba
105 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület