Avico Greentop

Eladó téglalakás
Budapest, XII. kerület, 2. emelet

+ 10 kép 1/13
122 000 000 Ft122 M Ft 2 346 154 Ft/m2
2 szoba
52 m²
2. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 2. emelet
Parkolás: Garázs
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 696
Baczynski Eszter
Családi Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

12. kerület, Orbán tér feletti részén, az Óra utca közelében kis lakóközösségű társasházban FRISSEN FELÚJÍTOTT lakás ELADÓ!

A társasház lakói nyugodt, csendes lakóközösséget alkotnak.

A lakás a ház 2. a emeleten helyezkedik el, minden ablaka a KERTRE NÉZ!
Az 52 nm-es, 2 szobás ára GARÁZZSAL EGYÜTT ÉRTENDŐ!

Érd: +36 30 696 6963

MŰSZAKI JELLEMZŐK:
- hő- és hangszigetelt ablakok
- a nappali teljes szélességében elhúzható üvegajtó
- elektromos redőny, szúnyoghálóval
- bővített elektromos hálózat 32 + 10 A
- légkondicionáló
- az erkélyen szélérzékelő árnyékoló
- egyedi és gépesített konyha
- minőségi hidegburkolat, laminált padló
- WIFI, internet, UTP kábelezés

A lakás nappalija 21 nm, innét közelíthető meg a modern, hangulatos konyha, amely gépesített.
A teljes átalakításnak köszönhetően, minden praktikus kialakítású és jó elrendezésű, a 12 nm-es hálószobában egy franciaágy, szekrény vagy komód is kényelmesen elfér.

TARTOZIK MÉG A LAKÁSHOZ:
- SAJÁT tároló, 3 nm, frissen festett
- GARÁZS (automata, szigetelt)
- udvari gépkocsi beálló

A fűtés elektromos, a melegvizet elektromos bojler biztosítja.

A közlekedés kiváló, a belváros, illetve a Déli pályaudvar könnyen megközelíthető, akár éjszaka is.
Iskolák, óvodák a Polgármesteri Hivatal, gyógyszertár, bevásárlási lehetőség, minden megtalálható.

Tel; +36 30 696 6963

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2346 e Ft
1827 e Ft -28%
1675 e Ft -40%
Ennek az ára
XII. kerület átlagár
Budapest átlagár
122 M Ft m Ft
105.3 m Ft -16%
88.4 m Ft -38%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XII. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

106.9 M Ft
2 szoba
54 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

96.9 M Ft
2 + 1 szoba
82 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

475 M Ft
5 szoba
185 m²
XII. kerület, Krisztinaváros, Városmajor utca
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

700 M Ft
20 + 5 szoba
849 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

110.4 M Ft
3 szoba
69 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

359.923 M Ft
4 + 2 szoba
120 m²
III. kerület, Mocsárosdűlő, III. kerület - HARSÁNYLEJTŐ
Eladó ikerház

Budapest, III. kerület

545 M Ft
5 szoba
263 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

72 M Ft
1 szoba
33 m²
XII. kerület, Németvölgy, Fodor utca
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

47.8 M Ft
1 szoba
31 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

51.99 M Ft
1 szoba
28 m²
XII. kerület, Széchenyihegy
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

321 M Ft
3 szoba
108 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

650 M Ft
3 szoba
120 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

139.9 M Ft
3 szoba
65 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Kertész utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

115 M Ft
4 szoba
70 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

650 M Ft
3 szoba
120 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület