Avico Greentop

Eladó téglalakás
Budapest, XI. kerület, 5. emelet

+ 11 kép 1/14
107 500 000 Ft107.5 M Ft 2 336 957 Ft/m2
2 szoba
46 m²
5. emelet
építés éve:2027

Részletes adatok

Fűtés: Geotermikus
Emelet: 5. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 604
Szegediné Éva
URBANITAS Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

BudaParton, a BRJ épületben kínálunk megvételre egy kiváló adottságokkal rendelkező, 2027 nyarán átadásra kerülő lakás vételi jogát, amely ideális választás lehet saját célra vagy befektetésként is.Az ingatlan a XI. kerület egyik legdinamikusabban fejlődő városrészében, a Kopaszi-gát közvetlen közelében található, mindössze pár perc sétára a Dunától és a központi parktól. A lakás az 5. emeleten helyezkedik el, keleti (enyhén délkeleti) tájolással, így világos, jól benapozott terekkel rendelkezik, és a környezethez képest szabadabb térérzetet nyújt.A lakás alapterülete 46 m², amelyhez egy jól kihasználható, közel 7,75 m²-es erkély tartozik. Az elosztása praktikus, élhető: nappali + hálós kialakítás, optimális térkihasználással, valamint az előszobában egy külön tárolórész is kialakításra került.A lakás műszaki tartalma a BudaPart projektre jellemző magas színvonalat képviseli:- geotermikus és hőszivattyús rendszerrel működő mennyezeti fűtés-hűtés- A+ energetikai besorolás-okosotthon rendszer -3 rétegű hőszigetelt nyílászárók-elektromos redőny-korszerű, zajmentes hűtési-fűtési rendszer radiátorok nélkülAz épület modern kialakítású, több lifttel, zöldtetőkkel és rendezett közös terekkel készül. A környéken teljes infrastruktúra áll rendelkezésre: üzletek, éttermek, sportolási lehetőségek, egyetemek és irodaházak mind sétatávolságon belül találhatók.Parkolóhely (elektromos töltési lehetőséggel) és tároló külön vásárolható.A lakás vételi jogának átruházása az eredeti szerződés szerinti fizetési ütemezéssel történik. A projekt rozsdaövezeti besorolású, így 5 millió Ft ÁFA visszaigényelhető.Kiváló lokáció, modern műszaki tartalom és hosszú távon is értékálló befektetés egy új városnegyed szívében.Amennyiben felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal!
Érdeklődni:Szegediné Éva tel.:+36706045710

Referencia szám: LK059297

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 03. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XI. kerület m² ár
Budapest m² ár
2337 e Ft
1954 e Ft -20%
1675 e Ft -40%
Ennek az ára
XI. kerület átlagár
Budapest átlagár
107.5 M Ft m Ft
97.5 m Ft -10%
88.4 m Ft -22%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XI. kerület, 5. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

239 M Ft
3 szoba
85 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

239.9 M Ft
5 szoba
139 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.9 M Ft
2 szoba
30 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

112.581 M Ft
3 szoba
74 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

270 M Ft
4 szoba
133 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

100 M Ft
2 + 1 szoba
68 m²
VII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VII. kerület

47.9 M Ft
2 szoba
79 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
XI. kerület, Gellérthegy, Buda XI. ker. Gellérthegy
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

379 M Ft
5 szoba
123 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

80 M Ft
1 + 1 szoba
39 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

110.212 M Ft
3 szoba
71 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

74.85 M Ft
2 szoba
54 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

38.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

133.078 M Ft
4 szoba
92 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

125 M Ft
2 + 1 szoba
74 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

109.9 M Ft
2 szoba
63 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

79.5 M Ft
3 szoba