Eladó téglalakás
Budapest, XI. kerület, 5. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
Eladó tégla lakás a 11. Kerület szívében. A XI. kerület legnépszerűbb részén, a Móricz Zsigmond körtéren kínálok megvételre egy 53 nm-es, 2 szobás, 5. emeleti tégla lakást. Az ingatlan egy kifejezetten rendezett, liftes társasházban található. A társasház különlegessége, hogy közel 1000 nm-es, gondozott belső kert tartozik hozzá.Műszaki adatokAz ingatlan legnagyobb előnye, hogy a legfontosabb műszaki felújításokon már átesett 10 évvel ezelőtt, így a leendő tulajdonos koncentrálhat az esztétikai szépítésre.Műszaki alapok: 10 évvel ezelőtt a teljes elektromos hálózatot és a strangokat kicseréltékFűtés és hűtés: Modern gáz-cirkó fűtés biztosítja az alacsony fenntartási költségeket, a nyári komfortérzetről pedig a tulajdonos által felszereltetett hűtő-fűtő klíma gondoskodikElosztás:1 szoba + nappali, a nappali kiválóan átalakítható amerikai konyhás nappalivá egy válaszfal eltávolításával.Fenntartási költség: Kiemelkedően alacsony közös költség: 7.000 Ft/hóExtrák: A lakáshoz tartozik egy saját, 5 nm-es, zárható tárolóKörnyék: A ház lakóközössége kiváló, a közös terek tiszták és karbantartottak. A belső kert nemcsak csendet, hanem egyedülálló zöld környezetet is biztosít a városi nyüzsgés közepén.Lokáció: A közlekedési infrastruktúra páratlan. Az M4-es metró, valamint a város minden pontjára induló busz- és villamosjáratok (6, 17, 19, 41, 47, 49, 56, 61) 2 perc sétával elérhetőek.A városrész kifejezetten élhető, tele van rengeteg kikapcsolódási és vásárlási lehetőséggel, pár perc sétára található az Allee bevásárlóközpont, a Feneketlen-tó, a BME és a Bartók út, tele élettel.Az ingatlan lokációja és állapota miatt azonnal költözhető és akár bérbe is adható magas hozammal. A lakás tehermentesen kerül átadásra.Saját otthonnak és biztos befektetésnek is ideális választás!Keressen bizalommal a bármilyen kérdés vagy megtekintés esetén!
Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 12. Utoljára módosítva: 2026. 02. 12.
2 szobás téglalakások ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, XI. kerület, 5. emelet