Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Budapest, XI. kerület, Kelenföld, Eszék utca, 2. emelet

+ 17 kép 1/20
129 900 000 Ft129.9 M Ft 1 665 385 Ft/m2
3 szoba
78 m²
2. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 2. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 426
Balogh Kalmár Anna
Szimba ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

,,,KIMONDOTTAN FIATALOS : )
- JÓ ELOSZTÁS - KÉNYELMES - ÉRDEKES -
,,,,,,,, ÚJBUDA KÖZPONTI RÉSZÉBEN ----
--- A MÉLTÁN KÖZKEDVELT ESZÉK UTCÁBAN ,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,, KIVÁLÓ ALAPRAJZ - KÉT ERKÉLY ,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,, ALLE - CSARNOK - 4 es METRÓ ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ÉLHETŐ - CSALÁDBARÁT ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
KÉT FRONTRA NÉZŐ - UTCÁRA, BELSŐ KERTRE

ELADÓ:
XI. ker. legkeresettebb utcájában,
az ESZÉK utcában, 76 nm -es , 3 szobás lakás
2 ERKÉLLYEL, utcára, és belső kertre néző kilátással.

A lakás központi része a tágas hangulatos nappali,
oszlopos - boltíves megoldással elválasztva az ebédlői rész. /lásd alaprajz/

A hálószoba tágas, innen nyíló utcai erkéllyel..

A kisszoba teljesen független,
az előszobából nyílik, belső kertre néző kilátással / erkéllyel.

A konyha tágas, ABLAKOS,
benne kis kamra, és modern konyhabútor.
Mosogatógép, KOMBINÁLT tűzhely, felül gáz, a sütő villany.

A fürdőszobában kád, a TOALETT külön.

A fűtést új cirkó kazán biztosítja.

Az ablakok régi fa, igény szerint felújítást / cserét igényel.

A közös költség 18 800 Ft.
Víz, gáz, villany összesen 20 000 /hó.

Várom hívását, hétvégén is elérhető vagyok, 9-21 óráig.

Tájékoztatom , hogy Ön mint érdeklődő,
a hirdetésben megjelölt telefonszám felhívásával hozzájárul személyes adatai –
így különösen neve és telefonszáma -,
a hirdetést feladó Szimba 2014 Kft- biztonságos és körültekintő –
kezeléséhez, nyilvántartásához.

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 03. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kelenföld m² ár
XI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1665 e Ft
1850 e Ft 10%
1920 e Ft 13%
1706 e Ft 2%
Ennek az ára
Kelenföld átlagár
XI. kerület átlagár
Budapest átlagár
129.9 M Ft m Ft
123.6 m Ft -5%
142.1 m Ft 9%
131.3 m Ft 1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XI. kerület, Kelenföld, Eszék utca, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

510 M Ft
4 szoba
124 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

142 M Ft
4 szoba
126 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

251 M Ft
4 szoba
91 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

239.9 M Ft
5 szoba
139 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

112.581 M Ft
3 szoba
74 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

132.254 M Ft
4 szoba
91 m²
XI. kerület, Gellérthegy, Buda XI. ker. Gellérthegy
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

379 M Ft
5 szoba
123 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

79.6 M Ft
2 szoba
46 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
IX. kerület, Ferencváros, Ráday utca
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

165 M Ft
3 szoba
78 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

69.5 M Ft
1 + 1 szoba
45 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

151 M Ft
3 szoba
74 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

319 M Ft
5 szoba
186 m²
XII. kerület, Mártonhegy, Németvölgyi
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

45 M Ft
1 szoba
20 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

239 M Ft
4 szoba
160 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Kis Diófa utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület