River Life

Eladó téglalakás
Budapest, X. kerület, Óhegy, Kápolna tér, 2. emelet

+ 10 kép 1/13
59 900 000 Ft59.9 M Ft 1 393 023 Ft/m2
2 szoba
43 m²
2. emelet
építés éve:2004

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 2. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: D

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 639
Földényi Ingatlan Kft
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Kedves Érdeklődő!

A X. kerület egyik kedvelt, folyamatosan fejlődő részén, a Kápolna téren eladó egy 2004-ben épült, liftes társasházban található, kiváló elosztású lakás, amely ideális választás lehet első otthonnak, pároknak, kiscsaládosoknak vagy akár befektetésnek is.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 13.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Óhegy m² ár
X. kerület m² ár
Budapest m² ár
1393 e Ft
1145 e Ft -22%
1177 e Ft -18%
1690 e Ft 18%
Ennek az ára
Óhegy átlagár
X. kerület átlagár
Budapest átlagár
59.9 M Ft m Ft
58.6 m Ft -2%
61.5 m Ft 3%
88.7 m Ft 32%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, X. kerület, Óhegy, Kápolna tér, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

89.5 M Ft
3 szoba
93 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

49.999 M Ft
1 szoba
29 m²
X. kerület, Felsőrákos, Gyógyszergyári út 6-12
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

65 M Ft
2 szoba
51 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

42.5 M Ft
2 szoba
44 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

99.99 M Ft
5 szoba
106 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

120 M Ft
3 szoba
53 m²
XIX. kerület
Eladó sorház

Budapest, XIX. kerület

52 M Ft
3 + 1 szoba
67 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

55 M Ft
2 szoba
49 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

54.9 M Ft
2 szoba
42 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

73.8 M Ft
2 + 1 szoba
61 m²
X. kerület, Felsőrákos, Gyógyszergyári út 6-12
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
62 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

89.9 M Ft
4 + 1 szoba
100 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

94 M Ft
2 szoba
66 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

69.9 M Ft
3 szoba
75 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

58.7 M Ft
2 szoba
48 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

105.9 M Ft
2 + 1 szoba
69 m²
X. kerület, Felsőrákos, Gyógyszergyári út 6-12