Seven Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, X. kerület

+ 4 kép 1/7
18 900 000 Ft18.9 M Ft 1 575 000 Ft/m2
1 szoba
12 m²
építés éve:1950

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 337
dr. Kázár Judit
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

X. kerület Gergely utcában eladó udvari földszinti lakás saját kerttel és tetőtér-beépítési lehetőséggel.
A lakáshoz tartozik saját kert (kb. 10 m2). A tetőtér beépítése is adott +12 m2 bővítési lehetőség.
Nagy előnye az ingatlannak, hogy a tetőtér beépíthető, több szomszéd már meg is csinálta. A belmagasság lehetővé teszi galéria kialakítását is, így akár 2-3 szintes lakás is kialakítható.
A nyílászárók cseréje és a külső szigetelés már megtörtént, így már csak a belső munkálatok vannak hátra.
A lakásban vízóra és villanyóra található. A közösség jó.
Könnyen megközelíthető tömegközlekedéssel és infrastruktúrával rendelkező környék.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
X. kerület m² ár
Budapest m² ár
1575 e Ft
1317 e Ft -20%
1723 e Ft 9%
Ennek az ára
X. kerület átlagár
Budapest átlagár
18.9 M Ft m Ft
37.6 m Ft 50%
59.3 m Ft 68%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, X. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XVIII. kerület, Lakatostelep, Dolgozó út
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

49.9 M Ft
2 szoba
49 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

63.9 M Ft
3 szoba
75 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

55 M Ft
2 szoba
49 m²
XXIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXIII. kerület

55 M Ft
3 szoba
100 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

30 M Ft
1 szoba
40 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

50 M Ft
2 szoba
51 m²
X. kerület, Felsőrákos, Gyógyszergyári út 6-12
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

103.543 M Ft
4 szoba
83 m²
X. kerület, Felsőrákos, Gyógyszergyári út 6-12
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

71 M Ft
3 szoba
62 m²
X. kerület, Felsőrákos, Gyógyszergyári út 6-12
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

65 M Ft
2 szoba
51 m²
X. kerület, Felsőrákos, Gyógyszergyári út 6-12
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

67 M Ft
2 szoba
51 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

84.9 M Ft
3 szoba
71 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

69.9 M Ft
3 szoba
82 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

89.5 M Ft
2 + 1 szoba
92 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

94.9 M Ft
2 szoba
58 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

114 M Ft