River Life

Eladó téglalakás
Budapest, X. kerület, Felsőrákos, Gyógyszergyári út 6-12, 7. emelet

+ 13 kép 1/16
69 900 000 Ft69.9 M Ft 1 553 333 Ft/m2
2 szoba
45 m²
7. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 500
Nagy Péter

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Projekt bemutatása

A Budapest X. kerületében, az Örs Vezér tér mellett - a Fehér út közelében, a Gyógyszergyári úton- zajló ingatlanfejlesztési projekt részeként összesen 5 tömbben több mint 1.000 lakás kerül kialakításra, melyek mellé tárolók, mélygarázsok és üzlethelyiségek is tartoznak.
A projekt nem csupán az öt szomszédos tömb fejlesztését foglalja magában, hanem a Gyógyszergyári út előtti terület teljes körű átalakítását is, beleértve a közművek kiépítését és a környező nagy telkek parkosítását is.
Az új ingatlanfejlesztés magas színvonalú lakhatást és minőségi lakókörnyezetet kínál majd a leendő lakók számára.
Az ingatlan kiváló elhelyezkedésű, könnyen megközelíthető tömegközlekedéssel, és számos kényelmi szolgáltatás is megtalálható a közelben.
Lakások kialakításai és méretei
A konyha és a nappali egy térben kap helyet, a nagyobb lakások esetében két fürdőszoba kerül kialakításra.
Mind a lakásokban, mind a közös helyiségekben magas minőségű, tartós burkolatokat alkalmazunk, melyek fiatalos, modern megjelenést kölcsönöznek. A lakások elektromos redőny előkészítéssel, és légkondicionálóval felszerelve kerülnek értékesítésre.
Az erkélyek tervezése során minden lakáshoz legalább 1,6-1,8 méteres, összesen 8-10 négyzetméteres erkély fog tartozni, melyek egymás fölött helyezkednek el, azzal a szándékkal, hogy az alatta lévő erkélyt védjük. A mélygarázsban minden lakáshoz egy parkolóhelyet biztosítunk, amelyek opcionálisan megvásárolhatóak. A parkolóhelyek körülbelül 20%-a elektromos töltésre alkalmas, amelyek felár ellenében, igény szerint megvásárolhatóak. Emellett a lakások közelében 3-3,5 m2 tárolóhelyeket alakítunk ki.
Elhelyezkedés
A projekt közelében az Ikeát, és két nagy bevásárlóközpontot is megtalálunk, benne élelmiszerüzletekkel, boltokkal, szolgáltatásokkal és mozival. Sportolási lehetőségek tekintetében számos edzőterem és sportpálya áll rendelkezésre, míg az oktatási intézmények között megtalálhatóak általános és középiskolák, valamint felsőoktatási intézmények is. A kerület egészségügyi ellátása magas színvonalú.
Közlekedés
A terület közel az Örs Vezér teréhez, az Árkád bevásárlóközpont mellett található. Kiváló közlekedési pontok megtalálhatóak, mint a M2 Metro, 32, 85, 45, 131, 231, 174, 144,244-es busz, és 3, 62, 62A-s villamos, 80-as, 81-es, 82-es troli továbbá HÉV és éjszakai buszjáratok is közlekednek, mint például 907, 908, 931, 956 990.
Fizetési ütemezés
Az 50 négyzetméternél nagyobb alapterületű nappali + 1 hálószobás lakások, nappali + 2 hálószobás és nappali + 3 hálószobás lakások esetében az első vételárrészlet a teljes vételár 30%-a, a további vételárrészletek a lakás műszaki készültségéhez igazodnak.
Az egy szobás és az 50 négyzetméternél kisebb alapterületű nappali + hálószobás lakások esetében az első vételárrészlet a teljes vételár 60%-a, a további vételárrészletek a lakás műszaki készültségéhez igazodnak.
A fizetési feltételek kapcsán kérjük részletes tájékoztatásért forduljon munkatársunkhoz!

Hirdetés feltöltve: 2025. 02. 13. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Felsőrákos m² ár
X. kerület m² ár
Budapest m² ár
1553 e Ft
1362 e Ft -14%
1177 e Ft -32%
1690 e Ft 8%
Ennek az ára
Felsőrákos átlagár
X. kerület átlagár
Budapest átlagár
69.9 M Ft m Ft
66.9 m Ft -4%
71.1 m Ft 2%
118.7 m Ft 41%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, X. kerület, Felsőrákos, Gyógyszergyári út 6-12, 7. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

79.8 M Ft
2 szoba
54 m²
X. kerület, Felsőrákos, Gyógyszergyári út 6-12
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

97.078 M Ft
4 szoba
77 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

94.9 M Ft
3 szoba
89 m²
X. kerület, Felsőrákos, Gyógyszergyári út 6-12
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

65 M Ft
2 szoba
51 m²
X. kerület, Ligettelek, Bánya utca
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

22.5 M Ft
1 szoba
28 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

89.5 M Ft
3 szoba
93 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Victor Hugo utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
35 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

74.85 M Ft
2 szoba
54 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

125 M Ft
2 + 1 szoba
74 m²
X. kerület, Felsőrákos, Gyógyszergyári út 6-12
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

71 M Ft
3 szoba
62 m²
X. kerület, Laposdűlő, Doba utca
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

55 M Ft
2 szoba
49 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
93 m²
X. kerület, Ligettelek
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

58.9 M Ft
2 + 1 szoba
61 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

89.9 M Ft
4 szoba
108 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

78.9 M Ft