Avico Greentop

Eladó téglalakás
Budapest, III. kerület, Békásmegyer, Metrodom Young, földszint

+ 8 kép 1/11
95 000 000 Ft95 M Ft 2 500 000 Ft/m2
1 + 2 szoba
38 m²
földszint
építés éve:2017

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: földszint
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv, KábelTV, Telefon
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 836
Kármán Roland
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

ELADÓ FELÚJÍTOTT LAKÁS A METRODOM YOUNG LAKÓPARKBAN
AZ ÁR IRÁNYÁR!
Ideális választás fiataloknak, fiatal pároknak és befektetőknek. A III. kerületi Metrodom Young lakóparkban eladó egy 38 négyzetméteres, teljes körűen felújított, otthonos és kellemes hangulatú lakás. Az ingatlanhoz 45 négyzetméteres saját kert tartozik, ebből 15 négyzetméter burkolt terasz.

A lakás teljesen gépesített. A felszereltség része: mosógép, szárítógép, beépített mikrohullámú sütő, elektromos sütő, főzőlap és mosogatógép.

A lakáshoz tartozik egy udvari parkolóhely és egy 2,5 négyzetméteres saját tároló. Ebben a társasházban a parkolóhely és a tároló ritka hiánycikk, a lakóközösségen belüli kereslet extrém magas irántuk. Birtoklásuk azonnali és komoly helyzeti előnyt jelent, lemaradni róluk értékvesztés.

A társasház korlátlan használatot biztosít a lakók számára a következő prémium szolgáltatásokhoz: klubszoba, szauna, infraszauna és edzőterem. A komplexum saját, nagyméretű, parkosított, zöld, fás kerttel rendelkezik.

A tömegközlekedési infrastruktúra kiváló. A 34-es és 134-es buszok megállója közvetlenül az épület bejárata előtt található. A H5-ös HÉV megállója 5 perc sétatávolságra elérhető.

Közös költség: 25.000 Ft/hó.

Kiemelkedő befektetési lehetőség. Az ingatlan adottságai miatt azonnal kiadható, havi 280.000 Ft + rezsi induló bérleti díjért. A parkolóhely havi 25.000 Ft, a tároló havi 15.000 Ft értékben külön is gyorsan bérbe adható.

A jelenlegi tulajdonos akár vissza is bérelni 1 évre a lakást az adásvételt követően!

FOR SALE: FULLY RENOVATED APARTMENT IN METRODOM YOUNG RESIDENTIAL COMPLEX

PRICE IS NEGOTIABLE!
An ideal choice for young professionals, couples, and investors. This 38 sqm, fully renovated, cozy, and welcoming apartment is for sale in the Metrodom Young residential complex in the 3rd district. The property features a 45 sqm private garden, including a 15 sqm paved terrace.

The apartment is fully equipped with high-end appliances, including a washing machine, dryer, built-in microwave, electric oven, hob, and dishwasher.

The property includes a dedicated outdoor parking space and a 2.5 sqm private storage unit. In this building, parking spaces and storage units are rare commodities with extremely high demand among residents. Owning them provides an immediate and significant advantage; missing out on them is a loss of value.

The residential complex provides residents with unlimited access to premium services, including a club room, sauna, infra-sauna, and a fully equipped gym. The complex also features its own large, landscaped green garden with mature trees.

Public transport infrastructure is excellent. The stops for buses 34 and 134 are located directly in front of the building entrance, and the H5 HÉV (suburban railway) station is just a 5-minute walk away.

Common cost: 25,000 HUF/month.

Outstanding Investment Opportunity: Due to its features, the property can be rented out immediately for an initial rent of 280,000 HUF/month + utilities. The parking space can be quickly rented out separately for 25,000 HUF/month, and the storage for 15,000 HUF/month.

The current owner is open to renting the apartment back for 1 year following the sale!

KEY PARAMETERS:

Location: Budapest, District 3, Metrodom Young

Size: 38 sqm + 45 sqm Private Garden

Condition: Fully Renovated / Modern

Extras: Gym, Saunas, Club Room, Private Storage, Parking Space

Financials: High yield, immediate rental potential (320,000 HUF total/month)

Don't let this opportunity slip away. The Metrodom Young lifestyle is waiting for you!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Békásmegyer m² ár
III. kerület m² ár
Budapest m² ár
2500 e Ft
1380 e Ft -81%
1858 e Ft -35%
1706 e Ft -47%
Ennek az ára
Békásmegyer átlagár
III. kerület átlagár
Budapest átlagár
95 M Ft m Ft
124.3 m Ft 24%
150 m Ft 37%
131.3 m Ft 28%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, III. kerület, Békásmegyer, Metrodom Young, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

329 M Ft
6 szoba
220 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

42.5 M Ft
2 szoba
44 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

285.75 M Ft
4 szoba
141 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

230 M Ft
4 szoba
202 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

66 M Ft
2 szoba
52 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

164.9 M Ft
3 szoba
140 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

179.9 M Ft
3 szoba
106 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

329 M Ft
5 szoba
245 m²
III. kerület, Filatorigát, Fehéregyházi út
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

135.143 M Ft
3 szoba
74 m²
XVII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVII. kerület

79 M Ft
3 szoba
51 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

64.9 M Ft
2 + 1 szoba
68 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

115 M Ft
4 szoba
70 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

180 M Ft
8 szoba
230 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

224 M Ft
4 szoba
202 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

230 M Ft
5 + 1 szoba
177 m²
IV. kerület