Oasis Residence

Eladó téglalakás
Budapest, XVII. kerület, 5. emelet

+ 12 kép 1/15
79 000 000 Ft79 M Ft 1 549 020 Ft/m2
3 szoba
51 m²
5. emelet
építés éve:2004

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 5. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Kosztolányiné Nagy Zsuzsanna
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó Budapest XVII. kerületének kedvelt, parkosított részén egy 5. emeleti, belső kétszintes (duplex) lakás, kiváló elrendezéssel és alacsony rezsivel!

Főbb jellemzők:
-világos, tágas nappali-konyhával panorámás kilátással
-2 külön nyíló szoba a tetőtéri szinten
-praktikus elosztás – nappali és hálók jól elkülönülnek
-sarokkádas fürdőszoba
-csigalépcsős, hangulatos belső tér

Műszaki tartalom:
-2004-es ráépítés (ytong falazat, szigetelés, cseréptető)
-műanyag nyílászárók, szúnyoghálóval
-távfűtés + padlófűtés
-hűtő-fűtő klíma

Lokáció:
-minden fontos intézmény sétatávolságra
-kiváló közlekedés: közvetlen járatok az Örs vezér terére
-M0 autóval pár perc
-ingyenes parkolás a ház körül

Egyéb:
-rendezett társasház, megtakarítással
-barátságos lakóközösség
-tehermentes, gyorsan birtokba vehető
-befektetésnek is ideális, könnyen kiadható

Ideális választás családoknak vagy befektetőknek egyaránt!
Amennyiben felkeltette érdeklődését ez a remek lehetőség, kérem, ne habozzon feltenni kérdéseit, szívesen állok rendelkezésére a további információkkal kapcsolatban. Az ingatlan piaca dinamikusan változik, így érdemes mihamarabb lépni, hogy Ön is részese lehessen ennek a csodálatos helynek! Irodánkban teljes körű ügyintézéssel, ingyenes és bankfüggetlen hitel tanácsadással várjuk!

A hirdetés nem minősül műszaki vagy jogi szakvéleménynek. A hirdetésben szereplő adatok a megbízótól kapott információk alapján kerültek rögzítésre.
Az adatok pontosságáért és teljességéért felelősséget nem vállalunk, azok minden esetben további ellenőrzést igényelhetnek.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 11.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1549 e Ft
1335 e Ft -16%
1706 e Ft 9%
Ennek az ára
XVII. kerület átlagár
Budapest átlagár
79 M Ft m Ft
89.3 m Ft 12%
131.3 m Ft 40%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVII. kerület, 5. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

V. kerület, Lipótváros, Bp. V. ker. Hold u
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

700 M Ft
4 szoba
200 m²
XVII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVII. kerület

80 M Ft
2 szoba
107 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

84.9 M Ft
1 szoba
46 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

42.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XVII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVII. kerület

142 M Ft
4 szoba
105 m²
XVII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVII. kerület

80 M Ft
2 szoba
107 m²
XVII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVII. kerület

80 M Ft
2 szoba
107 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

113.9 M Ft
2 szoba
74 m²
XVII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVII. kerület

134.9 M Ft
4 szoba
120 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

164.5 M Ft
2 szoba
77 m²
XVII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVII. kerület

70 M Ft
2 + 1 szoba
69 m²
XIV. kerület
Eladó telek

Budapest, XIV. kerület

399.9 M Ft
1070 m²
0 m²
XVII. kerület, Rákoskert, Függőcinege utca
Eladó téglalakás

Budapest, XVII. kerület

94.9 M Ft
3 szoba
69 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

65.99 M Ft
2 szoba
63 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

199 M Ft
2 szoba
68 m²
XVII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVII. kerület