Astora Art House

Eladó téglalakás
Budapest, VIII. kerület, 3. emelet

+ 8 kép 1/11
84 900 000 Ft84.9 M Ft 1 102 597 Ft/m2
2 szoba
77 m²
3. emelet
építés éve:1915

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 3. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Bobák Zsuzsanna
Duna House - József körút

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

77 m²-es, világos, 2 tágas szobás lakás eladó a  József körúttól  séta távolságra 

Egyetemek közelében, kiváló közlekedéssel, 3. emeleti, 2 bejárattal rendelkező, utcai nézetű, mégis csendes lakás eladó. Az ingatlan körülbelül 10 éve teljes körű felújításon esett át, jó állapotú, azonnal költözhető.

A lakás 77 m²-es, tágas, világos terekkel rendelkezik. A fűtésről cirkó gondoskodik, a konyhában és a fürdőszobában padlófűtés is ki van alakítva. A nyílászárók thermo üvegesek, felújított fa keretekben, az utcai oldalon redőnyökkel. A konyha kifejezetten világos a két ablakának köszönhetően. A fürdőszoba tágas és jól szellőztethető, zuhanyzóval és káddal is felszerelt, külön WC áll rendelkezésre. A lakáshoz kamra és pince is tartozik.

Az elrendezés praktikus: két nagy szoba mellett a jól kihasznált előszoba akár egy kisebb harmadik szobává is alakítható, amit a két bejárat lehetősége is támogat. A szobák egymásból nyílnak, ugyanakkor a hálószoba a fürdőn keresztül is megközelíthető.

A társasház esztétikai állapota felújítandó, ugyanakkor karakteres, klasszikus hangulatú épület, boltívekkel és egy kifejezetten barátságos, csendes lakóközösséggel. A ház műszaki karbantartása folyamatos. Lift jelenleg nincs, de a későbbiekben a cselédlépcsőházban kialakítható.

A lokáció kiemelkedő: a 46-os villamos és a 4-es metró néhány perc sétával elérhető, az M2 és M3 metrók is könnyen megközelíthetők. A környék folyamatosan fejlődik, egyre több kávézó és sétálóutca található a közelben.

Világos, jól alakítható lakás kiváló elhelyezkedéssel, saját otthonnak és befektetésnek is jó választás. Megtekintésért keressen bizalommal.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 18.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1103 e Ft
1424 e Ft 23%
1690 e Ft 35%
Ennek az ára
VIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
84.9 M Ft m Ft
72.1 m Ft -18%
118.7 m Ft 28%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VIII. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XVI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

76.9 M Ft
2 szoba
53 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dolmány utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

88 M Ft
2 szoba
48 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Visegrádi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

138.8 M Ft
3 szoba
84 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Nagy Fuvaros utca 27
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

129.8 M Ft
4 szoba
172 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Forgách utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

56 M Ft
1 + 1 szoba
32 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

80 M Ft
4 szoba
72 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Baross utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

199 M Ft
859 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

127 M Ft
2 szoba
62 m²
XXIII. kerület, Soroksár-újtelep
Eladó telek

Budapest, XXIII. kerület

38 M Ft
2952 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

105.272 M Ft
3 szoba
69 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

79 M Ft
2 szoba
50 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

85.418 M Ft
2 szoba
58 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

60 M Ft
2 szoba
29 m²
XI. kerület
Eladó telek

Budapest, XI. kerület

380 M Ft
432 m²
0 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

111 M Ft
4 szoba
80 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület