Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Budapest, VIII. kerület, 2. emelet

+ 17 kép 1/20
123 900 000 Ft123.9 M Ft 1 264 286 Ft/m2
3 szoba
98 m²
2. emelet
építés éve:1950

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 2. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Koch Krisztián
Duna House - Corvinnegyed

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

BELVÁROSI DESIGN POLGÁRI LAKÁS HATALMAS, NAPSÜTÖTTE NAPPALIVAL

Teljeskörűen felújított saroklakás, iroda, studio vagy exkluzív otthon céljára

A Blaha Lujza tér közvetlen közelében, egy műemléki polgári házban eladó ez az idei évben műszakilag és esztétikailag is teljesen megújított, különleges hangulatú saroklakás.
A jelenlegi tulajdonos egy fotóművész stúdióként használta, de a tér adottságai miatt tökéletes lehet rendelőnek, ügyvédi irodának, kreatív ügynökség központjának vagy épp igényes, nagyvonalú otthonnak. A  lokáció miatt befektetésként is kiemelten jó lehetőség.

FÉNYÁRBAN ÚSZÓ, TÖBB MINT 47 NM-ES NAPPALI
A lakás igazi ékköve a 47 négyzetméteres, óriási nappali, melyet a sok, magas ablak egész nap természetes fénnyel tölt meg.
A tágas tér akár két külön szobára is bontható ideális, ha külön dolgozó- vagy hálóhelyiségre van szükség.
A klasszikus polgári életérzés minden eleme adott: közel 4 méteres belmagasság, eredeti kétszárnyas ajtók, megtartott ablakkeretek, és minőségi tölgyfa mintás parketta modern kivitelben.

DESIGN KONYHA ÉS OTTHONOS TÉR
Az amerikai konyhás nappaliban a magas minőségű, vízálló parketta folytatódik.
A hófehér, egyedi tervezésű konyhabútor beépített gépekkel (mosogatógép, indukciós főzőlap, hűtő, fagyasztó, mikró) és stílusos konyhaszigettel a vételár része.
A dél-nyugati fekvésnek köszönhetően ez a tér egész nap napfényes és meleg hangulatú ideális közös főzésekhez, baráti beszélgetésekhez vagy nyugodt pihenéshez.

HÁLÓSZOBA ÉS LUXUS FÜRDŐ
A tágas hálószoba dél-nyugati ablakai miatt szintén világos, jól bútorozható.
A modern fürdőszoba fekete szaniterekkel, fekete márvány és famintás burkolatokkal, valamint rejtett LED-világítással készült látványos, mégis elegáns.
A folyosót és előszobát márványmintás járólap és eredeti téglafal díszíti, ami stílusos kontrasztot ad a modern enteriőrhöz.

MINDEN ÚJ
A lakás teljes körűen felújított új burkolatok, szaniterek, beépített bútorok, új, szigetelt nyílászárók, vezetékek, gépészet, minden kicserélve.
A társasház kívül-belül jó állapotú, lakóközössége csendes és rendezett. Lift nincs.
Közös költség: mindössze 30.000 Ft, amely tartalmazza a hidegvízfogyasztást és a felújítási alapot is.

TÖKÉLETES LOKÁCIÓ
A belváros szívében minden egy karnyújtásnyira: M2, M4 metró, 4-6 villamos, buszok minden irányba.
A Keleti és Nyugati pályaudvar 10 percen belül, környéken üzletek, plázák, Lidl, Aldi, gyógyszertár.
Akár befektetésként, akár saját használatra keresed, ez a lakás ritka gyöngyszem a városban.
DOWNTOWN DESIGN APARTMENT IN A CLASSIC BUILDING BRIGHT, SPACIOUS CORNER UNIT

Fully renovated historic home ideal for office, studio or elegant city residence

Just steps from Blaha Lujza Square, in a heritage-listed classical building, this beautifully renovated corner apartment is now for sale.
Completely refurbished inside and out in 2025, both technically and aesthetically, it offers a rare combination of historic charm and modern comfort.
Currently owned by a photographer who used it as a studio, the property is perfectly suited as a private clinic, law office, boutique agency headquarters, or a high-end private residence. This a prime investment opportunity in one of Budapests most sought-after downtown areas.

SUN-FILLED 47 SQM LIVING ROOM
The true centerpiece of the apartment is the spacious 47 sqm living room, flooded with natural light from its large, tall windows on two sides.
Its generous allows for flexible layout options two separate rooms can easily be created if desired.
All the classic details of a grand Budapest apartment are here: almost 4-meter-high ceilings, original double doors, refurbished window frames, and elegant oak-patterned parquet flooring throughout.

STYLISH KITCHEN & COZY LIVING SPACE
The open-plan kitchen and living area features premium, water-resistant flooring and a custom-designed white kitchen complete with all built-in appliances dishwasher, induction cooktop, fridge, freezer, and microwave plus a central island, all included in the price.
With its south-western orientation, the space is bathed in sunlight all day, making it ideal for cooking, entertaining, or simply relaxing on the sofa.

BEDROOM & LUXURY BATHROOM
The large, comfortable bedroom enjoys the same south-western exposure, ensuring natural light all day long.
The modern bathroom features black designer fixtures, black marble and wood-patterned tiles, and integrated LED lighting, creating a sleek, spa-like atmosphere.
The hallway and entrance area are finished with marble-effect tiles and an exposed brick wall, adding a unique design touch that blends classic and contemporary aesthetics.

EVERYTHING IS BRAND NEW
The entire apartment has been fully renovated new flooring, plumbing, wiring, insulated windows, built-in furniture, and modern fittings throughout.
The building is well-maintained inside and out, with a friendly, quiet community. There is no elevator, but the staircase is in excellent condition.
Common costs: only 30,000 HUF/month, including cold water and the building renovation fund.

PERFECT LOCATION
Unbeatable downtown accessibility M2 and M4 metro lines, 4-6 tram, and multiple bus routes in every direction.
Both Keleti and Nyugati railway stations are within 10 minutes.
Shops, plazas, Lidl, Aldi, pharmacies are all a short walk away.
Whether youre looking for a profitable investment or your own stylish urban retreat, this apartment is a rare find in Budapests vibrant city center.

Hirdetés feltöltve: 2024. 10. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1264 e Ft
1377 e Ft 8%
1694 e Ft 25%
Ennek az ára
VIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
123.9 M Ft m Ft
98.1 m Ft -26%
132.3 m Ft 6%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VIII. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
57 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

129.9 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

82.5 M Ft
2 szoba
59 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

129.9 M Ft
3 szoba
96 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Kálvária utca 16
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

67 M Ft
1 + 1 szoba
47 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Király utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

153.9 M Ft
2 szoba
73 m²
IX. kerület, Ferencváros, Haller
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

66 M Ft
2 + 4 szoba
54 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

69.9 M Ft
3 szoba
84 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

144 M Ft
4 szoba
101 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

77.9 M Ft
3 szoba
74 m²
VIII. kerület, Palotanegyed, Békési utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

44.7 M Ft
2 szoba
42 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

111 M Ft
4 szoba
80 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

62.9 M Ft
1 + 2 szoba
58 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

105.272 M Ft
3 szoba
69 m²
XXI. kerület, Csillagtelep, Krizantém utca
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

59 M Ft
2 szoba
55 m²
VIII. kerület, Józsefváros, 8. Népszínház u