Astora Márvány8

Eladó telek
Budapest, XI. kerület

380 000 000 Ft380 M Ft 879 630 Ft/m2
432 m²

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 432 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 237
Zatykó Krisztina
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

KELENFÖLDÖN FENEKETLEN-TÓTÓL 500 MÉTERRE 6-8 LAKÁS ÉPíTÉSÉRE ALKALMAS TELEK ELADÓ

A Függetlenségi park mellett található telek mérete: 432m2
Lk-1-XI-03 Kisvárosi lakóövezetbe tartozó telek beépíthetőségi paraméterei:

Beépítési mód: Zártsorú, előkertes. Ez a telek a zártsorú beépítés utolsó eleme, ezért itt oldalkert is kialakítandó.
Beépítettség legnagyobb mértéke terepszint felett: cca. 33% Az övezeti előírás többet engedne (50%), de a szabályozási terven feltüntetett építési hely területe kisebb.
Beépítettség legnagyobb mértéke terepszint alatt: 65% Az előírt lakásonként 1db gk tároló a terepszint alatt megoldható.
Megengedett legnagyobb párkánymagasság: 12,5m. Ez PINCE+FSZT+3SZINT+2TETŐSZINT beépítését teszi lehetővé.
Zöldfelület legkisebb megengedett mértéke: 35%. Néhány felszíni gépkocsi beállónak is juthat hely.

Lakó funkción kívül kereskedelmi, szolgáltató, hitéleti, nevelési, oktatási, egészségügyi, szociális, kulturális, közösségi, szórakoztató, szállás, igazgatás, iroda, sport rendeltetések is engedélyezettek.

Készítettünk egy lehetséges beépíthetőségi vizsgálatot 8 lakásos társasház kialakítására, melynek rajzait a képek között megtalálja.

A telken jelenleg egy földszintes, 1930-ban épült családiház található, tulajdoni lapon kivett lakóház, udvar a besorolása.
Közművek rendelkezésre állnak.

Az ingatlan egy viszonylag forgalmas útról közelíthető meg, autóbeállóval jelenleg is rendelkezik, így közúti engedélyeztetés nem szükséges a kialakításához.

Az előírt telepítés, előkert, oldalkert jó alapot biztosít egy kellemes, körbe napozott, kertes társasház kialakítására.

Amennyiben további kérdése van, esetleg szeretné megtekinteni, keressen.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 23.

Telkek ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XI. kerület m² ár
Budapest m² ár
880 e Ft
211 e Ft -317%
191 e Ft -361%
Ennek az ára
XI. kerület átlagár
Budapest átlagár
380 M Ft m Ft
219.2 m Ft -73%
201.3 m Ft -89%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XI. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

110 M Ft
2 szoba
77 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

155 M Ft
3 szoba
113 m²
XI. kerület, Péterhegy, XI. ker. Egér út
Eladó telek

Budapest, XI. kerület

1000 M Ft
4373 m²
0 m²
XI. kerület, Őrmező, Balatoni út
Eladó telek

Budapest, XI. kerület

1000 M Ft
4373 m²
XI. kerület, Sasad
Eladó telek

Budapest, XI. kerület

299 M Ft
650 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

114.9 M Ft
4 szoba
70 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

54.9 M Ft
1 szoba
37 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

109.9 M Ft
3 szoba
54 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

69.9 M Ft
1 szoba
30 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

109 M Ft
2 szoba
72 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

77.166 M Ft
2 szoba
40 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

197.239 M Ft
4 szoba
93 m²
XI. kerület
Eladó telek

Budapest, XI. kerület

22 M Ft
718 m²
0 m²
XI. kerület
Eladó telek

Budapest, XI. kerület

262 M Ft
2646 m²
XI. kerület, Kőérberek, Kőérberki dűlő
Eladó telek

Budapest, XI. kerület

22 M Ft
718 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

77.5 M Ft
3 szoba
63 m²
XI. kerület, Sasad
Eladó telek

Budapest, XI. kerület

480 M Ft
2000 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

265.66 M Ft