City Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, VIII. kerület, 4. emelet

+ 11 kép 1/14
67 300 000 Ft67.3 M Ft 1 495 556 Ft/m2
1 + 1 szoba
45 m²
4. emelet
építés éve:2009

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 4. emelet
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 496
2k Ügynökség
AZingatlanosKriszta

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Baross utcában, a Magdolna negyedben, megvételre kínálom ezt a 2009-ben épült társasház, 4. emeletén található 45 nm-es, 1 hálószobás, amerikai konyhás-nappalis, 2 erkélyes, zöldre néző, csendes klimatizált lakást.
Otthon start hitel igényelhető rá.
Az ingatlanhoz tartozik egy teremgarázs beálló hely, nagy méretű, mely további 5 MFt-ért kötelezően megvásárolandó a lakás vételárán felül.
A jelenlegi tulajdonos hosszabb távra visszabérelné a lakást az értékesítés után.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 20. Utoljára módosítva: 2026. 03. 21.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1496 e Ft
1424 e Ft -5%
1690 e Ft 12%
Ennek az ára
VIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
67.3 M Ft m Ft
72.1 m Ft 7%
118.7 m Ft 43%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VIII. kerület, 4. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VIII. kerület, Józsefváros, Kálvária utca 16
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

109.9 M Ft
4 szoba
79 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

88.504 M Ft
2 szoba
55 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

60 M Ft
2 szoba
29 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

69.5 M Ft
2 szoba
47 m²
VIII. kerület, Palotanegyed, Szentkirályi utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

89.9 M Ft
3 szoba
73 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

80 M Ft
4 szoba
72 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

40 M Ft
1 szoba
28 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Kálvária utca 16
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

67 M Ft
1 + 1 szoba
47 m²
XI. kerület
Eladó telek

Budapest, XI. kerület

380 M Ft
432 m²
0 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Visegrádi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

138.8 M Ft
3 szoba
84 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

85.418 M Ft
2 szoba
58 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

199 M Ft
20 szoba
859 m²
XX. kerület, Gubacsipuszta
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

45 M Ft
2 szoba
65 m²
XI. kerület, Gellérthegy, Bánk Bán utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

53 M Ft
1 szoba
32 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Budapest VIII., Corvin sétány