Metrodom

Eladó téglalakás
Budapest, VIII. kerület, 5. emelet

+ 1 kép 1/4
69 500 000 Ft69.5 M Ft 1 478 723 Ft/m2
2 szoba
47 m²
5. emelet
építés éve:2019

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 5. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 635
Kalmár Károly József
Szépvölgyi úti Iroda (OTP Ingatlanpont Kft.)

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

VIII. kerület fejlődő részén ÚJ ÉPÍTÉSŰ LAKÁSOK eladók!

Parkosított belső kert, játszótér, biztonsági kamera rendszer, kerékpár és babakocsi tároló, lift, garázs, tároló, extrém hőszigetelés, alacsony fenntartási és közös költség... Mindez egy épületen belül, a Baross utcától 2 percre.
A lakások AMERIKAI KONYHÁS NAPPALIVAL és TERASSZAL/ERKÉLLYEL rendelkezik.

Teremgarázs beálló hely és tároló vásárolható, fűtése házközponti egyedi méréssel.

Tömegközlekedés és infrastruktúra nagyon jó, M3-as metró, 9-es busz, 83-as trolibusz.
- 10 percen belül megannyi irodaház, egyetem található.
- Családoknak fontos: óvoda, iskola gyalogosan könnyen elérhető távolságban van. A lakások fiatal családoknak, vagy
egyetemistáknak igazi otthont adnak. Irodaházak, egyetemek közelsége miatt befektetésnek is kiváló választás.

Várható átadás: 2020. december

Hirdetés feltöltve: 2024. 10. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 17.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1479 e Ft
1424 e Ft -4%
1675 e Ft 12%
Ennek az ára
VIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
69.5 M Ft m Ft
72.1 m Ft 4%
88.4 m Ft 21%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VIII. kerület, 5. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

51.99 M Ft
1 szoba
28 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Nagy Fuvaros utca 27
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

129.8 M Ft
4 szoba
172 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, JÓKAI UTCA 10 3/19
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

100 M Ft
2 szoba
50 m²
XXIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXIII. kerület

124.9 M Ft
3 szoba
190 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

85.418 M Ft
2 szoba
58 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

199 M Ft
1 szoba
859 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

140.152 M Ft
3 szoba
87 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

139.9 M Ft
3 szoba
65 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

144 M Ft
4 szoba
101 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Baross utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

199 M Ft
859 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Kálvária utca 16
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

79.9 M Ft
2 + 1 szoba
63 m²
VIII. kerület, Palotanegyed, Békési utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

44.7 M Ft
2 szoba
42 m²
VIII. kerület, Józsefváros, 8. Népszínház u
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

79.8 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület