River Life

Eladó téglalakás
Budapest, VIII. kerület, 5. emelet

+ 8 kép 1/11
76 000 000 Ft76 M Ft 1 688 889 Ft/m2
2 szoba
45 m²
5. emelet
építés éve:2025

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 5. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 649
Dr. Lizik Zoltán
HOUSE36 Ingatlanbázis Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

A Józsefváros szívében, kialakuló új lakásprojektben 40-44 db, 31-123 m2 közötti, 1-4 szobás lakás vár vásárlóra. A lakások kialakítása változatos: kerthez kapcsolódó, erkélyes vagy tetőteraszos megoldások is elérhetők, összesen 2077 m2-en.(23)

A képek a projekt mintalakásában készültek

Műszaki tartalom és komfort:

Fűtés/hűtés: Mennyezetbe épített hűtés-fűtés panelek, hőszivattyúval, megújuló energia felhasználásával

Választható elemek: Burkolatok, szobaszínek még a kivitelezés során kiválaszthatók.

Zajszigetelés: Korszerű építési technológia, kiváló hangszigetelés.

Közös területek: Parkosított udvar, modern liftrendszer, kényelmes közlekedés az épületben.

Parkolóhelyek és tárolók Korlátozott számban elérhetőek, két autólift segítségével megközelíthetők.

Elhelyezkedés: Közvetlenül a Corvin Plazához közel, kiváló közlekedési kapcsolatokkal.

Környezet: Számos bevásárló-, szórakozási, oktatási és egészségügyi lehetőség a közelben.

Átadás: 2025 év vége 2026 év eleje várható a lakások birtokbaadása.

Fizetési ütemezés: készültségi foknak megfelelően, rugalmas egyeztetés lehetséges.
Az iroda legfrissebb, aktuális kínálatát a HOUSE36 saját weboldalán találja!

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 18.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1689 e Ft
1424 e Ft -19%
1690 e Ft 0%
Ennek az ára
VIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
76 M Ft m Ft
72.1 m Ft -5%
118.7 m Ft 36%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VIII. kerület, 5. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VIII. kerület, Józsefváros, Nagy Fuvaros utca 27
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

129.8 M Ft
4 szoba
172 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

88 M Ft
4 szoba
88 m²
V. kerület, Belváros, Múzeum körút
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

151.5 M Ft
1 + 2 szoba
63 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Kálvária utca 16
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

67 M Ft
1 + 1 szoba
47 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

199 M Ft
1 szoba
859 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

88.504 M Ft
2 szoba
55 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

59 M Ft
2 szoba
41 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

64 M Ft
2 szoba
40 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Budapest VIII., Corvin sétány
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

74.9 M Ft
1 szoba
34 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

69.9 M Ft
3 szoba
84 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

49.9 M Ft
1 szoba
45 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
93 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Baross utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

199 M Ft
859 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

123.9 M Ft
3 szoba
98 m²
IV. kerület