Seven Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, VIII. kerület, 2. emelet

+ 17 kép 1/20
169 900 000 Ft169.9 M Ft 1 370 161 Ft/m2
4 szoba
124 m²
2. emelet

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 2. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Mága Erika
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

124 nm nagypolgári lakás
Van lakás, ami szép.
És van lakás, ami hat rád.

Ez a 124 nm-es, 4 szobás + hallos nagypolgári otthon az utóbbi.
Belépsz, és egyszerűen jól áll neked.
A magas falak, a nagy terek, a régi parketta halk recsegése — mind azt a finom, kicsit titkos báli hangulatot hozzák, ami egyszerre elegáns és… igen, van benne valami ellenállhatatlan könnyedség.

Az a fajta lakás, ahol a vendég belép és megáll:
„Ez igen.”

A Palotanegyed egyik legszebb részén vagyunk, egy sarokra a Múzeumkerttől.
Itt még van ritmusa az utcáknak, a környéknek illata, a délutánoknak fénye.

A lakás főbb erősségei:
124 nm nagyvonalú, levegős tér
4 szoba + tágas hall – minden szobának karaktere van
Eredeti részletek, amik nem próbálnak meg tetszeni — egyszerűen vonzóak
Kiváló beosztás: családnak, otthonnak, elegáns irodának
Néhány perc séta a Múzeumkert és a kulturális negyed minden szépsége

Ez az a lakás, amit nem lehet elmesélni.
Ezt érezni kell.
A falaknak tartása van. A tereknek mélysége.
És van benne valami, amit nem lehet tanítani:
a régi Pest finoman sodró magabiztossága.

Ha ezt keresed, itt lesz dolgotok egymással.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1370 e Ft
1339 e Ft -2%
1738 e Ft 21%
Ennek az ára
VIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
169.9 M Ft m Ft
117.6 m Ft -45%
186.1 m Ft 9%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VIII. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VIII. kerület, Józsefváros, 8. Népszínház u
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

79.8 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Kertész utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

115 M Ft
4 szoba
70 m²
IV. kerület, Újpest, Rév utca 1
Eladó telek

Budapest, IV. kerület

1.651 M Ft
4324 m²
0 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

61.9 M Ft
1 + 1 szoba
54 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Kálvária utca 16
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

109.9 M Ft
4 szoba
79 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Kálvária utca 16
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

79.9 M Ft
2 + 1 szoba
63 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

106.9 M Ft
2 szoba
54 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

172 M Ft
3 + 1 szoba
87 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

199 M Ft
20 szoba
859 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

72 M Ft
1 szoba
33 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

199 M Ft
1 szoba
859 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

85.418 M Ft
2 szoba
58 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Budapest VIII., Corvin sétány
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

74.9 M Ft
1 szoba
34 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

178 M Ft
4 szoba
93 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Baross utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület