Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Budapest, VIII. kerület, 1. emelet

+ 8 kép 1/11
74 000 000 Ft74 M Ft 1 644 444 Ft/m2
2 szoba
45 m²
1. emelet
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 20 m2
Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 1. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 272
Hangya Péter
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Projekt
1082 Budapest  BAROSS u. 106.

Modern lakások Józsefváros fő utcájában, a Baross utcában.

Az Ingatlan  praktikusan kialakított, emeleti erkélyes vagy  kertkapcsolatos lakásai minőségi és kényelmes életteret jelentenek családoknak és egyedülállóknak egyaránt. A karnyújtásnyira található Corvin Sétány és Corvin Plaza számos kikapcsolódási- és vásárlási lehetőséget, valamint szolgáltatást kínál: mozi, éttermek, borozók, élelmiszerboltok, pékségek, zöldséges, bank, posta, patika, szépségszalon, ruhaszervíz, mosoda, de akár fogorvos is megtalálható.

Az Baross 106 Residence lakásainak hűtését-fűtését mennyezethűtés-fűtés panelek szolgáltatják, amelynek teljesítményét a zárófödémen elhelyezett hőszivattyú biztosítja. A rendszer megújuló energiát használ és a nagy méretű, mennyezetről leadott hősugárzó technológiának köszönhetően egyenletes hűtést-fűtést biztosít, amely emeli a lakások hőkomfort érzetét.

A korábbi, egy területre irányított hűtő-fűtő rendszerektől eltérően az egyenletes hőleadás következtében a lakásban nem alakulnak ki hidegebb vagy melegebb pontok. A helyiségekben sem radiátorok sem klímaegységek nem kerülnek kiépítésre, így a szobák könnyebben berendezhetőek és a ház homlokzatát sem terhelik a külső klímaegységek.

Az ingatlan 869 nm-en helyezkedik el 60%-os beépítettséggel. 8 szinten,  25 méteres építménymagasággal.

A különböző szinteken elhelyezkedő udvar rész parkosításon esik át.

A lakóegységben 40-44 lakás helyezkedik el 2077 nm-en változatos méretekben a  31 nm-től 123 nm-ig az 1 szobástól az 4 szobásig. A kertkapcsolatostól az erkélyesen át a hatalmas tetőteraszosig.

A lakások kialakításánál kiemelten figyeltek a jó bútorozhatóságra, kényelmes lakótérre.  Az lakáson belül még választási lehetőség van a burkolatok, szobaszínek tekintetében.

Várható birtokbaadás 2025 2. negyedév.

A házban rendelkezésre állnak, korlátozott darabszámban a parkolóhelyek és a saját tárolók.

A parkolóhelyek megközelítését két autólift teszi kényelmessé és megbízhatóvá.

Fizetési ütemezés : 60-30-10 % készültségi foknak megfelelően. De alkalmazkodunk ügyfeleink egyéni igényeihez.
...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 378810

Hirdetés feltöltve: 2025. 02. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1644 e Ft
1449 e Ft -13%
1617 e Ft -2%
Ennek az ára
VIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
74 M Ft m Ft
73.4 m Ft -1%
240.4 m Ft 69%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VIII. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VIII. kerület, Palotanegyed, Békési utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

38.8 M Ft
1 szoba
33 m²
III. kerület, Csillaghegy
Eladó telek

Budapest, III. kerület

199.5 M Ft
977 m²
0 m²
XII. kerület, Mártonhegy, Németvölgyi
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

45 M Ft
1 szoba
20 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

85.418 M Ft
2 szoba
58 m²
VIII. kerület, Józsefváros, 8. Népszínház u
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

79.8 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Kálvária utca 16
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

109.9 M Ft
4 szoba
79 m²
VIII. kerület, Palotanegyed, Békési utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

44.7 M Ft
2 szoba
42 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Kis Diófa utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

108.5 M Ft
2 szoba
85 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Budapest VIII., Corvin sétány
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

74.9 M Ft
1 szoba
34 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

123.9 M Ft
3 szoba
98 m²
V. kerület, Belváros, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

98 M Ft
1 szoba
58 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

98 M Ft
6 szoba
150 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Nagy Fuvaros utca 27
Eladó téglalakás