Avico Greentop

Eladó téglalakás
Budapest, VIII. kerület, 6. emelet

+ 7 kép 1/10
189 900 000 Ft189.9 M Ft 2 041 935 Ft/m2
4 szoba
93 m²
6. emelet
építés éve:2024

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Egyéb
Emelet: 6. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: A++

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 885
Ludwig&Mayer
Alba Iparigáz Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Budapest VIII. kerületében, a Csarnoknegyedben eladó egy belső kétszintes, 93,3 m²-es duplex penthouse, 154,6 m² panorámás terasszal. 4 szoba, 6. emelet, hőszivattyús mennyezeti hűtés-fűtés, teremgarázs opció. Két elérhető penthouse közül lehet választani.

A Tolnai Residence tetején kínálunk eladásra egy különleges, belső kétszintes penthouse lakást, amely 93,3 m² lakótérrel és 154,6 m² terasszal rendelkezik.

A duplex kialakítás lehetővé teszi a funkciók elkülönítését: alsó szinten nappali-konyha, szoba és fürdő, felső szinten további szoba és panorámás teraszkapcsolat.

Főbb jellemzők:

4 szoba

emelet

Hőszivattyús, mennyezeti hűtés-fűtés

3 rétegű nyílászárók

11 ponton záródó biztonsági ajtó

90%-os készültségi állapot (belső burkolatok választhatók)

Tehermentes, azonnal birtokba vehető

ÁFA-mentes értékesítés

Teremgarázs beálló 6,5–10 M Ft közötti ársávban elérhető.

Ár: 189 900 000 Ft-tól

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2042 e Ft
1343 e Ft -52%
1757 e Ft -16%
Ennek az ára
VIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
189.9 M Ft m Ft
118.1 m Ft -61%
183.6 m Ft -3%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VIII. kerület, 6. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VIII. kerület, Józsefváros, Nagy Fuvaros utca 27
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

129.8 M Ft
4 szoba
172 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

85.418 M Ft
2 szoba
58 m²
VIII. kerület, Józsefváros, 8. Népszínház u
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

79.8 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
IX. kerület, Ferencváros, Ráday utca
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

165 M Ft
3 szoba
78 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Budapest VIII., Corvin sétány
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

74.9 M Ft
1 szoba
34 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Baross utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

199 M Ft
859 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Kis Diófa utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

108.5 M Ft
2 szoba
85 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

79.6 M Ft
2 szoba
46 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

89.9 M Ft
3 szoba
73 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

68.9 M Ft
3 szoba
55 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

88.504 M Ft
2 szoba
55 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás