Astora Art House

Eladó téglalakás
Budapest, VIII. kerület, 7. emelet

+ 1 kép 1/4
85 000 000 Ft85 M Ft 1 440 678 Ft/m2
3 szoba
59 m²
7. emelet
építés éve:2019

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 7. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 735
Sárközi Zsolt
Otp Ingatlanpont Falk Miksa

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

VIII. kerület fejlődő részén ÚJ ÉPÍTÉSŰ LAKÁSOK eladók!

Parkosított belső kert, játszótér, biztonsági kamera rendszer, kerékpár és babakocsi tároló, lift, garázs, tároló, extrém hőszigetelés, alacsony fenntartási és közös költség... Mindez egy épületen belül, a Baross utcától 2 percre.
A lakások AMERIKAI KONYHÁS NAPPALIVAL és TERASSZAL/ERKÉLLYEL rendelkezik.

Teremgarázs beálló hely és tároló vásárolható, fűtése házközponti egyedi méréssel.

Tömegközlekedés és infrastruktúra nagyon jó, M3-as metró, 9-es busz, 83-as trolibusz.
- 10 percen belül megannyi irodaház, egyetem található.
- Családoknak fontos: óvoda, iskola gyalogosan könnyen elérhető távolságban van. A lakások fiatal családoknak, vagy
egyetemistáknak igazi otthont adnak. Irodaházak, egyetemek közelsége miatt befektetésnek is kiváló választás.

Várható átadás: 2025.március 31.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: M127802

Hirdetés feltöltve: 2025. 03. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1441 e Ft
1390 e Ft -4%
1706 e Ft 16%
Ennek az ára
VIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
85 M Ft m Ft
98.8 m Ft 14%
131.3 m Ft 35%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VIII. kerület, 7. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VIII. kerület, Józsefváros
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

61.6 M Ft
1 szoba
80 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

91.245 M Ft
2 szoba
39 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

144 M Ft
4 szoba
101 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

67 M Ft
2 szoba
47 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

140.152 M Ft
3 szoba
87 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

75.495 M Ft
1 szoba
32 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

143.535 M Ft
3 szoba
67 m²
VIII. kerület, Józsefváros, 8. Népszínház u
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

79.8 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

137.13 M Ft
3 szoba
62 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Kálvária utca 16
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

67 M Ft
1 + 1 szoba
47 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

94.92 M Ft
2 szoba
45 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

69.9 M Ft
3 szoba
84 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

75.915 M Ft
1 szoba