Metrodom

Eladó téglalakás
Budapest, VII. kerület, 4. emelet

+ 16 kép 1/19
175 900 000 Ft175.9 M Ft 1 113 291 Ft/m2
4 szoba
158 m²
4. emelet
építés éve:1894

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 4. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
dr. Székely Zsuzsanna
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Budapest városcentrumához tartozó VII. kerületben, Belső Erzsébetvárosban, a körút és a Wesselényi utca közelében keresi új tulajdonosát egy 158 m²-es, 4. emeleti nagypolgári lakás. Amennyiben jó adottságú, egyedi ingatlant keres központi és nagyon kedvelt környéken, akkor ezt a lakást feltétlenül nézze meg!

A KÖRNYÉKRŐL:
VII. kerület, Belső Erzsébetváros legpezsgőbb városi szakasza.
Budapest belvárosának ikonikus, központi része, amely ötvözi a szórakozást, a gasztronómiát és a kultúrát.
Lendületes, városi élettel teli környék, remek infrastruktúrával és tömegközlekedéssel.
Pár perces sétára az M1, M2 metró, a 4-6-os villamos, valamint számos busz- és troli járat.
Tömegközlekedéssel a város bármely pontja könnyen elérhető.
Gyalogosan is kényelmesen elérhető minden, ami a hétköznapokhoz szükséges, így akár autóra sincs is szükség.

TÁRSASHÁZ PARAMÉTEREI:
Novák Ferenc tervei alapján 1894-ben épült, eklektikus stílusú, 4 szintes, liftes saroképület.
Impozáns historizáló homlokzata klasszikus szimmetriával és gazdag díszítéssel rendelkezik.
Párkányok, lizénák és míves ablakkeretezések emelik ki az épület egyedi karakterét.
Ez az épület nem csupán lakóház, hanem városképi jelentőségű építészeti alkotás.
Megőrizte nagypolgári jellegét, különleges részleteit, így ma is értékes, keresett lakóingatlanokat találunk benne.
Külső és belső homlokzata, valamint a lépcsőháza egyaránt kiváló állapotú.
A társasház műszakilag is gondozott, teljes tetőszerkezetét kicserélték.
Lakóközössége nyugodt, vegyes korosztályú.

LAKÁS ADOTTSÁGAI ÉS PARAMÉTEREI:
4. emeleti, 158 m²-es, világos és tágas terekkel rendelkező, igazi nagypolgári lakás.
Felosztása: előszoba, közlekedő, 46,8 m²-es nappali, 2 hálószoba + dolgozószoba, konyha, fürdőszoba WC-vel, külön mellékhelyiség.
Tájolása délnyugati, belvárosi panorámával rendelkezik, belmagasság 3,7 m, a tágas és világos terek nagypolgári életérzést biztosítanak.
Nagy nyílászáróinak, a széles utcának és a tökéletes tájolásnak köszönhetően rendkívüli fényviszonyokkal rendelkezik.
A homlokzaton egy eredetileg a lakáshoz tartozó, ma befalazott ablak is található, amely statikailag visszaállítható, megnyitásával a térélmény növelhető.
A hatalmas nappali sarkában kiugró, teljes üvegezéssel rendelkező erker tökéletes olvasósaroknak, pihenőhelynek.
A vizes helyiségek állapota jó, a lakás többi része korszerűsítésre vár.
Fűtése gázcirkó, a hő-leadást radiátorok biztosítják.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van. Amint rendelkezésre áll, azzal a hirdetése frissítésre kerül.

AZ INGATLAN MEGTEKINTHETŐ:
Személyesen,
Online - személyes bemutatással.

FINANSZÍROZÁSI KÉRDÉSEKBEN ONLINE ÜGYINTÉZÉSSEL IS SEGÍTÜNK:
Bank-független hitelcenterünk díjmentesen versenyezteti minden bank és hitelintézet ajánlatát.
Önnek nincs más dolga, mint beszélni munkatársunkkal, majd a megversenyeztetett ajánlatok közül kiválasztani a hosszú távon legmegfelelőbbet.
Szakértőink 20+ éves szakmai tapasztalattal, egyedi igényekre szabott, fogyasztóbarát lakáshitelekkel, babaváró hitellel, teljes körű CSOK PLUSZ és Otthon Start ügyintézéssel várják Önt.
Előre egyeztetve akár a normál munkaidő után is.

Az ingatlan kiváló elhelyezkedésének köszönhetően számos lehetőséget rejt magában, akár saját részre, akár üzleti célra keres, mindenképpen érdemes megnéznie!

Érdeklődés esetén várom hívását a hét minden napján!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

175900000 Ft
Várom hívását a hét minden napján. Keressen bizalommal!
dr. Székely Zsuzsanna (telefonszám: +36 (70) 454 5078, e-mail: szekely.zsuzsanna@oc.hu)

Referencia szám: H511808-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 21.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1113 e Ft
1471 e Ft 24%
1738 e Ft 36%
Ennek az ára
VII. kerület átlagár
Budapest átlagár
175.9 M Ft m Ft
142.2 m Ft -24%
186.1 m Ft 5%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VII. kerület, 4. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

72.99 M Ft
2 szoba
55 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

114 M Ft
3 szoba
60 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

59.999 M Ft
2 szoba
31 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Jász utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

91.5 M Ft
2 szoba
47 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

98.9 M Ft
2 szoba
71 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Dohány utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

135 M Ft
3 szoba
86 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Szenes Hanna Parknál eladó nagypolgári lakás
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

125 M Ft
4 szoba
118 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Péterfy Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

93 M Ft
3 szoba
102 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

117.3 M Ft
4 szoba
138 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

75 M Ft
1 + 2 szoba
60 m²
XVI. kerület, Rákosszentmihály, Csömöri út
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

47.9 M Ft
1 + 1 szoba
44 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

65 M Ft
2 szoba
55 m²
IV. kerület, Újpest, Deák Ferenc utca
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

74.9 M Ft
3 szoba
59 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Keszkenő u
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

99.9 M Ft
2 + 1 szoba
74 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás