Astora Art House

Eladó panellakás
Budapest, IV. kerület, Újpest, Erzsébet utca, 4. emelet

+ 7 kép 1/10
64 900 000 Ft64.9 M Ft 1 224 528 Ft/m2
2 szoba
53 m²
4. emelet

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 4. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 262
Szász Csaba
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Újpest központjához közel, az Erzsébet utcában eladó egy keleti fekvésű, 4. emeleti, 53 nm-es, 2 szobás, erkélyes, bútorozatlan panellakás.
Az ingatlan jelenleg felújítandó állapotú, azonban a felújítási munkálatok már elkezdődtek. A külső nyílászárók cseréje megtörtént, valamint a lakáson belüli elektromos- és víznyomó hálózat is teljesen megújult. A teljes tisztasági festés szintén elkészült, így az új tulajdonos saját ízlése szerint fejezheti be és alakíthatja ki új otthonát.
A lakás praktikus elosztású: a fürdőszoba és a mellékhelyiség külön helyiségben található, emellett egy tágas gardróbszoba is rendelkezésre áll, amely kiváló tárolási lehetőséget biztosít, vagy akár mosó- és szárítógép elhelyezésére is alkalmas.
A társasház rendezett, tiszta, liftes, biztonsági kamerával felszerelt, a lakóközösség pedig csendes és barátságos. A fenntartási költségek kedvezőek, a lakás rezsije alacsony.
A környék infrastruktúrája kiváló: a közelben több iskola, óvoda és játszótér található, pár perc sétára elérhető Spar, Lipóti Pékség, valamint több étkezési lehetőség, például gyrosos és hamburgerező is.
A közlekedés remek, buszmegálló néhány perc sétára található, a metró pedig körülbelül 5–10 perc alatt gyalogosan elérhető.

Ideális választás saját részre vagy befektetésnek is.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 21.

2 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Újpest m² ár
IV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1225 e Ft
1324 e Ft 8%
1389 e Ft 12%
1346 e Ft 9%
Ennek az ára
Újpest átlagár
IV. kerület átlagár
Budapest átlagár
64.9 M Ft m Ft
64.9 m Ft 0%
61.6 m Ft -5%
64.9 m Ft 0%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IV. kerület, Újpest, Erzsébet utca, 4. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

81.5 M Ft
2 + 2 szoba
71 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

74 M Ft
3 szoba
59 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

62.5 M Ft
2 szoba
53 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

99.8 M Ft
4 szoba
106 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

39.8 M Ft
2 szoba
22 m²
XXIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXIII. kerület

39.9 M Ft
3 szoba
57 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

74.9 M Ft
2 szoba
64 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

76.99 M Ft
2 + 1 szoba
69 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

64 M Ft
2 szoba
49 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

99.8 M Ft
4 szoba
106 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

32 M Ft
1 szoba
33 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

58 M Ft
2 szoba
46 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

85 M Ft
3 + 1 szoba
70 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

85 M Ft
3 + 1 szoba
70 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

55.55 M Ft
1 szoba
37 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

79.345 M Ft
2 szoba
42 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

75 M Ft
3 szoba
68 m²
IV. kerület
Eladó panellakás