NapForrás 20 - Buda

Eladó téglalakás
Budapest, VI. kerület, 3. emelet

198 000 000 Ft198 M Ft 2 506 329 Ft/m2
3 szoba
79 m²
3. emelet
építés éve:1930

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Egyéb
Emelet: 3. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Pap Bence
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Luxus és elegancia a pesti Broadway-nél!

Eladó egy 79 m2-es, prémium minőségben felújított, azonnal beköltözhető lakás a VI. kerületi Ó utcában, az Operaház és az Andrássy út közvetlen szomszédságában.

A hirdetés legfontosabb paraméterei:

Alapterület: 79 m2

Elrendezés: tágas nappali, 2 hálószoba, 2 modern fürdőszoba

Emelet: 3. emelet, liftes, 19. századi klasszikus épület

Belmagasság: 3,7 méter, ami rendkívül tágas és levegős térérzetet ad

Műszaki tartalom: 3 db Daikin hőszivattyú (hűtés-fűtés), elektromos árnyékolók, design világítás

Minőség: egyedi bútorok, prémium burkolatok és szaniterek

Fenntartás: alacsony közös költség (21.000 Ft/hó), egyedi mérőórák

Extrák: teljes berendezéssel együtt eladó

Befektetőknek kiemelkedő lehetőség: a lokáció és a színvonal alapján havi 2500-3000 Euro bérleti díj realizálható.

Éljen Budapest kulturális szívében, ahol a luxus és a kényelem találkozik! Érdeklődés és megtekintés miatt keressen bizalommal!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 21.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VI. kerület m² ár
Budapest m² ár
2506 e Ft
1829 e Ft -37%
1694 e Ft -48%
Ennek az ára
VI. kerület átlagár
Budapest átlagár
198 M Ft m Ft
161.6 m Ft -23%
132.3 m Ft -50%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VI. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

20.9 M Ft
1 szoba
17 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.6 M Ft
1 szoba
38 m²
VI. kerület, Szondi utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

130 M Ft
2 + 1 szoba
99 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

178.695 M Ft
3 szoba
93 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

63.4 M Ft
2 szoba
47 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

129.5 M Ft
3 szoba
88 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

152.816 M Ft
3 szoba
78 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Teréz körúton
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

150 M Ft
3 szoba
105 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

108.3 M Ft
1 szoba
283 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

115.385 M Ft
2 szoba
73 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

139 M Ft
6 szoba
130 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

63 M Ft
3 szoba
48 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

125 M Ft
3 szoba
71 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

274.641 M Ft
4 szoba
140 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Andrássy út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

329.9 M Ft
3 szoba
146 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület