Oasis Residence

Eladó panellakás
Budapest, XIV. kerület, 10. emelet

+ 17 kép 1/20
72 990 000 Ft72.99 M Ft 1 327 091 Ft/m2
2 szoba
55 m²
10. emelet
építés éve:1985

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 10. emelet
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Szabó László Gyula
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

• OLYAN INGATLANT KERES, AHOVÁ CSAK A BŐRÖNDJÉT KELL MAGÁVAL HOZNIA?
• SZERETNE CSÖNDES, ZÖLD PARKOS KÖRNYEZETBEN ÉLNI?
• FONTOS SZÁMÁRA, HOGY MAXIMUM 5 PERC SÉTÁVAL ELÉRHETŐ LEGYEN AZ ÖRS VEZÉR TERE?
• FONTOS SZÁMÁRA AZ AKADÁLYMENTESÍTETT ÉS LIFTES TÁRSASHÁZ?

AKKOR NE KERESSEN TOVÁBB, MERT MEGTALÁLTA AZT AMIT KERESETT!!!

AMENNYIBEN TOVÁBBI INFORMÁCIÓRA LENNE SZÜKSÉGE VAGY SZERETNÉ SZEMÉLYESEN MEGTEKINTENI, ÚGY VÁROM HÍVÁSÁT!!!

Az ingatlan tulajdonságai:

55 nm
2 teljes értékű, nagy lakószobák
dupla erkély
délkeleti tájolású, világos lakószobák
10. emelet
panoráma kilátás
rézvillany vezetékek, mely 32A-ig bővítve
3,5 kw/h, hűtő – fűtő klíma
kiváló minőségű hideg – meleg burkolatok
kiváló elosztás
műanyag redőnyök és nyílászárók
egyedi mérés – villany, fűtés és víz
közös költség, mely 16,500.- ft/hó (tartalmazza a felújítási alapot)
minőségi gépesített konyhai berendezések;
• villanysütő
• indukciós főzőlap
• 12 terítékes mosogatógép
• szagelszívó
• minőségi konyhai bútorokkal
minőségi bútorok
tehermentes ingatlan
akár azonnal költözhető

Társasház:

1980 – 90 között épült, 15 emeletes panel
akadálymentesített
1 teher lift és 2 db 6 személyes, mely teljeskörűen felújítottak
pozitív megtakarítási alap
tiszta, rendezett társasház
szigetelt tetőszerkezet
nyugodt lakó közösség

Közlekedés:
80, 81, 82, 82A trolibuszok
131, 144, 231, 231B autóbuszok
907 éjszakai járat

„Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.”

Az ingatlan elhelyezkedésének köszönhetően az Örs Vezér tere, maximum 5 perc sétával elérhető, ezért a belváros könnyen elérhető az M2 metrónak köszönhetően.

A környéken minden pár perc sétatávolságon belül elérhető, mely a minden napi élethez szükséges, azaz Spar, élelmiszerboltok, kínai üzletek, pékség, dohánybolt, játszóterek, iskolák, óvodák, stb.

EZÉRT AZ INGATLAN KIVÁLÓ VÁLASZTÁS MIND SAJÁT CÉLRA ÉS BEFEKTETÉSRE EGYARÁNT.

AMENNYIBEN FELKELTETTE AZ INGATLAN ÉRDEKLŐDÉSÉT, ÚGY VÁROM HÍVÁSÁT!!!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 21.

2 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1327 e Ft
1356 e Ft 2%
1346 e Ft 1%
Ennek az ára
XIV. kerület átlagár
Budapest átlagár
72.99 M Ft m Ft
64.4 m Ft -13%
64.9 m Ft -12%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIV. kerület, 10. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XXIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXIII. kerület

39.9 M Ft
3 szoba
57 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

82 M Ft
3 szoba
68 m²
XI. kerület, Kelenföld, Barázda utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

117 M Ft
1 + 1 szoba
56 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

175 M Ft
6 + 2 szoba
120 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

82 M Ft
1 + 1 szoba
63 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

61 M Ft
2 szoba
46 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

65.2 M Ft
2 szoba
46 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

104900 M Ft
4 szoba
88 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

124.9 M Ft
4 szoba
140 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

45 M Ft
1 + 1 szoba
40 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

61.5 M Ft
2 szoba
46 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

79 M Ft
2 szoba
50 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

61.5 M Ft
2 szoba
46 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

45 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

239 M Ft
4 szoba
124 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

74.2 M Ft
2 szoba
50 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

61.5 M Ft
2 szoba
46 m²