Avico Greentop

Eladó téglalakás
Budapest, VII. kerület, földszint

+ 5 kép 1/8
110 000 000 Ft110 M Ft 1 571 429 Ft/m2
4 szoba
70 m²
földszint
építés éve:1920

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: földszint
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: C

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Garaiová Emese
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Szeretne a Városliget mellett élni?
A Dózsa György úttól 100 méterre, földszinti, kertre néző, 75 nm-es lakás eladó!

A 100 éves téglaépületben a szobák óriás ablakaiból a kert fáira látunk.
Két ablak új, hőszigetelt, redőnnyel, szúnyoghálóval. A többi nyílászáró még eredeti, fából készült, az udvarra nézőek ráccsal védettek.
A lakásban 2000-ben födémfelújítás történt acél tartószerkezettel. Minden közmű benn van, két saját vízóra és egy vezérelt mérő is beszerelve.
A fűtés radiátorokkal történik és a nappaliban áll egy üzemképes, de régen használt cserépkályha.
3 szobában kiváló minőségű, régi parketta. A kamra és a fürdőszoba fölött beépített tárolók, összesen kb. 7 nm.

A kert, az udvar zárt, két elektromos kapuval védett. A lakáshoz tartozik egy zárt, 6 nm méretű pincerekesz.
Az udvaron lehet autóbeállási lehetőség, feliratkozva várni kell a felszabaduló új helyre. Az ingatlannal együtt az így megszerzett jogot eladni nem lehet, de a feliratkozáshoz joga lesz az új tulajdonosnak. A Dózsa György úti mélygarázsban este 8 és reggel 8 között ingyenesen parkolhat a tulajdonos.

A társasház gazdálkodása tervezett, rendezett. A közelmúltban több felújítás történt: cserélték a gáz és az elektromos alapvezetékeket, új a lift és megújultak az erkélyek. A tervezett következő felújítások a homlokzati szigetelések.

A központi fekvésű lakás, a Földalatti és a Városliget szomszédságában otthonként is kiváló lehet, de befektetésként, műteremlakásként, rendelőként, irodaként is ideális feltételeket kínál.
Jöjjön, nézze meg, míg lehet!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 17.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1571 e Ft
1471 e Ft -7%
1738 e Ft 10%
Ennek az ára
VII. kerület átlagár
Budapest átlagár
110 M Ft m Ft
142.2 m Ft 23%
186.1 m Ft 41%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VII. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

55 M Ft
1 + 1 szoba
46 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

100 M Ft
2 + 1 szoba
68 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Klauzál tér
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

85 M Ft
2 szoba
77 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

139 M Ft
3 szoba
86 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Szenes Hanna Parknál eladó nagypolgári lakás
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

125 M Ft
4 szoba
118 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

80 M Ft
1 + 1 szoba
39 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

42.9 M Ft
1 szoba
22 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.9 M Ft
1 + 1 szoba
35 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

117.3 M Ft
4 szoba
138 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

150 M Ft
2 szoba
111 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

124 M Ft
3 szoba
69 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.9 M Ft
2 szoba
30 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

73.499 M Ft
2 szoba
49 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

109.9 M Ft
2 szoba
63 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Rottenbiller utca
Eladó téglalakás