Seven Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, VII. kerület, 1. emelet

+ 13 kép 1/16
138 900 000 Ft138.9 M Ft 1 111 200 Ft/m2
3 szoba
125 m²
1. emelet
építés éve:1970

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 1. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: D

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 435
Kucsera András
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladásra kínálunk egy 123 m²-es, világos és tágas, jó állapotú polgári lakást Budapest VII. kerületében, Erzsébetváros közkedvelt részén. A lakás az 1. emeleten helyezkedik el, 3,8 méteres belmagassága pedig még tágasabb, levegősebb érzetet biztosít.

A lakás elrendezése praktikus és otthonos:
– 3 különnyíló szoba
– tágas előtér / nappali zóna
– különálló konyha
– 2 fürdőszoba + WC
– 4 m²-es erkély, amely remek hely egy nyugodt reggeli kávéhoz vagy esti kikapcsolódáshoz

FŐBB JELLEMZŐK:
- 123 m² lakótér
- 4 m² erkély
- 1. emelet
- 3 szoba
- 2 fürdőszoba
- 3,8 m belmagasság
- Világos, tágas, hangulatos terek
- Kiváló lokáció és infrastruktúra

A lakás korábban egyetemistáknak volt kiadva, így befektetők számára is remek lehetőség: könnyen bérbe adható, kiemelten keresett környéken található. Ugyanakkor mérete és elrendezése miatt nagyobb családoknak vagy többgenerációs otthonnak is ideális.

A környék infrastruktúrája kimagasló – pár perc sétával elérhetők egyetemek, üzletek, éttermek, kávézók, valamint több fontos tömegközlekedési csomópont.

Ez az ingatlan kivételes lehetőség azoknak, akik egy klasszikus polgári lakás hangulatát keresik modern kényelemmel és elsőrangú elhelyezkedéssel!

Amennyiben felkeltette az érdeklődését az ingatlan, vagy további felmerülő kérdése lenne, kérem keressen bizalommal!

Díjmentes, bankfüggetlen hiteltanácsadással támogatjuk vevő ügyfeleinket a számukra legelőnyösebb finanszírozási döntések meghozatalában.
Opcionálisan igénybe vehető kiegészítő szolgáltatásainkkal – mint ügyvédi közreműködés, energetikai tanúsítvány vagy villamos biztonsági felülvizsgálat – teljes körű szakmai támogatást nyújtunk az adásvétel folyamatának minden egyes lépésénél.

138900000 Ft
Kucsera András

Referencia szám: H509895-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1111 e Ft
1542 e Ft 28%
1706 e Ft 35%
Ennek az ára
VII. kerület átlagár
Budapest átlagár
138.9 M Ft m Ft
115.4 m Ft -20%
131.3 m Ft -6%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VII. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

53 M Ft
2 szoba
54 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

53 M Ft
2 szoba
54 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

124.9 M Ft
3 szoba
74 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

85 M Ft
2 szoba
77 m²
XIII. kerület, Váci út
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

54.5 M Ft
2 szoba
44 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Dob utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

212 M Ft
4 szoba
180 m²
VII. kerület, Dohány-Kazinczy sarok
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

95.5 M Ft
2 szoba
68 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

170 M Ft
6 szoba
104 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

117.3 M Ft
4 szoba
138 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

77.5 M Ft
3 szoba
68 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

124 M Ft
3 szoba
69 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

125 M Ft
4 szoba
118 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

99.99 M Ft
4 szoba
67 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

53.9 M Ft
2 szoba
51 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

155.9 M Ft
3 szoba
129 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

44.9 M Ft
2 + 1 szoba
35 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

126.9 M Ft