Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Budapest, VII. kerület, 3. emelet

+ 14 kép 1/17
150 000 000 Ft150 M Ft 2 054 795 Ft/m2
3 szoba
73 m²
3. emelet
építés éve:1960

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 3. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Ravasz Katalin
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Kivételes lehetőség befektetők számára!

Az ingatlanpiac egyik legfelkapottabb részén a GOZSDU szívében kínálunk eladásra egy harmadik emeleti három szobás lakást, amely nemcsak az otthon keresők, hanem a befektetési lehetőségeket keresők figyelmét is felkelti.

Az ingatlan alapterülete 73 négyzetméter, három különnyíló szobával rendelkezik, amelyek ideálisak családok, fiatal párok vagy akár diákok számára. A lakás állapota jó, azonnal költözhető!

A fűtésről házközponti kazán gondoskodik, a nyári hónapokban klímaberendezés biztosítja a kellemes hőmérsékletet minden helyiségben.

A lakás nagy belmagassága légies és tágas érzést kölcsönöz, amely különösen vonzó lehet a bérlők számára.

A környék ellátottsága kiváló, hiszen a közvetlen közelben találhatóak bevásárlási lehetőségek, éttermek és kávézók, amelyek a helyi kultúra szerves részét képezik.
A közlekedés kitűnő, mind a tömegközlekedési lehetőségek, mind az autós közlekedés szempontjából. A közelben található metró- és buszmegállók könnyedén elérhetővé teszik a város többi részét,

A lakás jelenleg befektetési céllal üzemel, folyamtosan van kiadva AirbnB engedéllyel!

A ház jó állapotú, karbantartott.

Az ingatlan rendkívül jó lokációjának köszönhetően befektetőknek is kiválóan alkalmas.

Amennyiben felkeltettem érdeklődősét, kérem hívjon bizalommal!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: H501980

Hirdetés feltöltve: 2025. 06. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2055 e Ft
1542 e Ft -33%
1706 e Ft -20%
Ennek az ára
VII. kerület átlagár
Budapest átlagár
150 M Ft m Ft
115.4 m Ft -30%
131.3 m Ft -14%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VII. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

185 M Ft
3 szoba
128 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

90 M Ft
2 szoba
50 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

50 M Ft
2 szoba
51 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

95 M Ft
2 szoba
43 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

45 M Ft
1 szoba
52 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

94.9 M Ft
2 szoba
58 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Teréz körút 20
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VI. kerület

75 M Ft
202 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

50 M Ft
2 + 2 szoba
71 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

139 M Ft
3 szoba
86 m²
XIX. kerület, Kispest, Báthory utca 29
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

85 M Ft
2 + 1 szoba
62 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

83 M Ft
2 szoba
44 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

114 M Ft
3 szoba
60 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Dob utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

212 M Ft
4 szoba
180 m²
III. kerület, Békásmegyer, Metrodom Young
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

95 M Ft
1 + 2 szoba
38 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

76.8 M Ft
2 szoba
48 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Klauzál tér
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

85 M Ft
2 szoba
77 m²
VII. kerület