BAM Living

Eladó téglalakás
Budapest, VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Dohány utca 22-24, 3. emelet

+ 12 kép 1/15
89 000 000 Ft89 M Ft 1 508 475 Ft/m2
2 szoba
59 m²
3. emelet
építés éve:1900

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Elektromos
Emelet: 3. emelet
Közmű: Víz, Villany, Csatorna, Szélessáv, KábelTV
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 836
Kármán Roland
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

AZ ÁR IRÁNYÁR!
Eladó 2022-ben teljes körűen felújított, prémium lakás a Dohány utcai Zsinagóga közvetlen szomszédságában!

Eladó egy 59 m²-es, 3. emeleti frissen felújított, magas minőségű anyagokkal és berendezésekkel kialakított, kulcsrakész, azonnal költözhető lakás.

Az ingatlan elrendezése

A lakás konyha-étkezőből, tágas nappaliból, gardrób-dolgozó részből, hálószobából, valamint fürdőszobából és külön WC helyiségből áll.

A lakás egy jó állapotú, századfordulós szecessziós épület 3. emeletén található, ahol lift is üzemel. A ház rendezett, folyamatosan karbantartott, homlokzatát és belső tereit Zsolnay kerámiák díszítik.

Közös költség: 15.000 Ft/hó

Kivételes lokáció és környezet

Az Astoria, a Deák Ferenc tér (M1, M2, M3 metró), valamint a pezsgő Gozsdu Udvar pár perc sétára található. Éttermek, kávézók, bárok, kulturális intézmények és szórakozási lehetőségek sokasága érhető el a közvetlen környezetben.

Közlekedés

Tökéletes a város bármely pontja könnyedén és gyorsan elérhető metróval, villamossal vagy busszal.

Kinek ajánlom?

Befektetőknek, akik biztos hozamot keresnek hosszú távú kiadásból

Azoknak, akik szeretnének Budapest szívében, ikonikus helyek közvetlen közelében élni

Külföldi vásárlóknak, akik egy kulcsrakész, ízlésesen berendezett lakást keresnek

Fiatal pároknak, akik számára fontos a belváros pezsgése és a kényelmes közlekedés

Ár

Lakás vételára: 89 millió Ft

A bútorzat és a teljes berendezés nem része a vételárnak, azok külön megvásárolandók.
A berendezés ára: 10 millió Ft, amely a lakás megvásárlásával együtt kötelezően fizetendő.

Az ingatlan azonnal költözhető.

Ha az ingatlan felkeltette érdeklődését, hívjon bizalommal a hét bármely napján!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Belső Erzsébetváros m² ár
VII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1508 e Ft
1820 e Ft 17%
1591 e Ft 5%
1690 e Ft 11%
Ennek az ára
Belső Erzsébetváros átlagár
VII. kerület átlagár
Budapest átlagár
89 M Ft m Ft
124.2 m Ft 28%
81.3 m Ft -9%
88.7 m Ft 0%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Dohány utca 22-24, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

75 M Ft
1 + 2 szoba
60 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

83 M Ft
2 szoba
44 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

170 M Ft
6 szoba
104 m²
XIV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIV. kerület

95 M Ft
3 szoba
85 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

84.9 M Ft
3 szoba
71 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

124.9 M Ft
3 szoba
74 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

185 M Ft
3 szoba
128 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

117.3 M Ft
4 szoba
138 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

64 M Ft
2 szoba
40 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

155.9 M Ft
3 szoba
129 m²
XIX. kerület, Kispest, Lehel utca 27
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

74.8 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
XIV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIV. kerület

98 M Ft
2 szoba
77 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

99.99 M Ft
4 szoba
67 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Klauzál tér
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

85 M Ft
2 szoba
77 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Dohány utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

135 M Ft
3 szoba
86 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

68 M Ft
1 + 1 szoba