River Life

Eladó téglalakás
Budapest, V. kerület, 3. emelet

+ 17 kép 1/20
259 000 000 Ft259 M Ft 3 647 887 Ft/m2
2 + 1 szoba
71 m²
3. emelet
építés éve:1920

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Házközponti
Emelet: 3. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 329
Hegedűs Tibor
Otp Ingatlanpont Falk Miksa

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

!!! ELKÉPESZTŐ LUXUS ELVEHETETLEN DUNAI PANORÁMÁVAL !!! EZT LÁTNI KELL!!! Frissen felújított luxuslakás az 5. kerületben eladó. Az ingatlant teljes egészében felújították, kezdve a villanyvezetékekkel, strangokkal, lefolyókkal. Csak luxus minőségű anyagokat használtak a felújítás során, pazar falipanelek, Versace, Cavalli tapéta, üveg kristálycsillárok, díjnyertes állólámpák. A meleget hűtő-fűtő klíma, infra padlófűtés valamint radiátoros fűtés biztosítja, az ablakok hanggátló és hőszigetelő, betörésbiztos, karbonszálas nyílászárók, riasztó berendezés, svéd tölgyfa padló, elektromos redőny, okoskapcsolók, Nobilia konyhabútor automata mozgásérzékelőkkel, indukciós főzőlap beépített szagelszívóval, Bosh mosogatógép, hűtőgép. A fürdőben zuhanykabin és kád is el lett helyezve, okostükrök, márvány burkolat. A lakás bútorait Dubaiból hozták. És mindezekhez elképesztő Dunai panoráma a nappaliból és a balkonról. A társasház teljesen felújított, jól karban tartott. A közös költség 29.120.- mely tartalmazza a fűtés és a vízdíjat is. Az ingatlan per, teher és igény mentes, azonnal birtokba vehető. A teljes berendezés a vételár részét képezi. Köszönöm megtisztelő figyelmét. Amennyiben jelenlegi ingatlana értékesítésében is segítségére lehetek, illetve az OTP teljes ingatlankínálatával kapcsolatban kérem forduljon hozzám bizalommal. Az OTP Ingatlanpont, mint egyetlen közvetlen banki hátterű ingatlanközvetítő társaság teljes körű ügyintézéssel áll eladóik és vevőik rendelkezésére! Piaci és kedvezményes hitel- valamint lízingkonstrukciókat kínálunk mint lakásvásárlási hitel, szabad felhasználású hitel, babaváró hitel, CSOK Plusz-intézés, Otthonfelújítási Támogatás, egyéb felújítási hitelek. Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést is biztosítunk. Ha felkeltettem érdeklődését, ne habozzon keresni a hét bármely napján reggel 9 és este 9 között. Ügyfeleinknek minden szolgáltatásunk (valóban) díjmentes. WE SPEAK ENGLISH, FEEL FREE TO CALL ME!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: M324816-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
V. kerület m² ár
Budapest m² ár
3648 e Ft
2398 e Ft -52%
1706 e Ft -114%
Ennek az ára
V. kerület átlagár
Budapest átlagár
259 M Ft m Ft
216.1 m Ft -20%
131.3 m Ft -97%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, V. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
3 szoba
50 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Dózsa György út
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

95.5 M Ft
2 szoba
67 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

130 M Ft
2 szoba
55 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

319 M Ft
3 szoba
107 m²
V. kerület, Lipótváros, Nádor utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

70.983 M Ft
3 szoba
44 m²
V. kerület, Lipótváros, Széchenyi utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

283 M Ft
5 szoba
157 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

31.9 M Ft
1 szoba
9 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

420 M Ft
4 szoba
147 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

339.9 M Ft
4 szoba
121 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Erzsébet körút
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

195 M Ft
4 szoba
93 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Raoul Wallenberg utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

83.5 M Ft
1 szoba
42 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

347.7 M Ft
3 szoba
176 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület