BAM Living

Eladó téglalakás
Budapest, VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Dózsa György út, 3. emelet

95 500 000 Ft95.5 M Ft 1 425 373 Ft/m2
2 szoba
67 m²
3. emelet

Részletes adatok

Telekméret: 67 m2
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 3. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 595
Alexandra Ingatlan
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Budapest VII. kerületében, a Dózsa György úton eladó egy 67 m²-es, 3. emeleti lakás.
Sokan keresnek ezen a környéken olyan lakást, ahol nem apró, nehezen használható terek vannak, hanem valóban élhető szobák. Ez az ingatlan ebből a szempontból jó választás lehet: két nagy méretű szoba, külön WC, kamra, valamint kádas fürdőszoba tartozik hozzá, így saját otthonnak és hosszabb távú befektetésnek is jól átgondolható.
A lakás egyik külön előnye, hogy a függőfolyosó legvégén található, ezért előtte nincs átjárás. Ez a mindennapokban nyugodtabb, privátabb érzetet ad, ami ebben a háztípusban sokaknak fontos szempont.
A két szoba 18 m² és 22 m² alapterületű, a 3 méter feletti belmagasság pedig tágasabb térérzetet ad. A szobák az utcára néznek, a konyha az udvar felé, így a lakás elosztása jól használható. Az alaprajz alapján akár további átalakításban is lehet gondolkodni.
A lakás jó állapotú, a nyílászárók redőnyös műanyag ablakok hőszigetelő üvegezéssel, a fűtésről és melegvízről gázkazán és radiátoros rendszer gondoskodik, emellett klíma is rendelkezésre áll. A víz-, gáz- és villanyfogyasztás egyedi mérők alapján elszámolt.
Ez az ingatlan jó választás lehet annak, aki első saját lakását keresi, de annak is, aki olyan budapesti lakást szeretne venni, amely jól használható alaprajzzal és hosszabb távon is értéket képviselő adottságokkal rendelkezik.
Főbb jellemzők:
Budapest VII. kerület, Dózsa György út
67 m²
emelet
nincs lift
2 szoba (18 m² és 22 m²)
külön konyha
kamra
kádas fürdőszoba
külön WC
3 méter feletti belmagasság
klíma
gázkazán + radiátoros fűtés
víz, gáz, villany egyedi mérős
redőnyös műanyag ablakok, hőszigetelő üvegezéssel
jó állapot
a függőfolyosó utolsó lakása
Ha szeretné személyesen is megnézni az ingatlant, keressen bizalommal, és egyeztessünk időpontot a megtekintésre.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 13.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Külső Erzsébetváros m² ár
VII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1425 e Ft
1666 e Ft 14%
1591 e Ft 10%
1690 e Ft 16%
Ennek az ára
Külső Erzsébetváros átlagár
VII. kerület átlagár
Budapest átlagár
95.5 M Ft m Ft
82.9 m Ft -15%
81.3 m Ft -17%
88.7 m Ft -8%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Dózsa György út, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

105 M Ft
2 szoba
42 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

85 M Ft
2 szoba
77 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

117.3 M Ft
4 szoba
138 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Dob utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

212 M Ft
4 szoba
180 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

47.99 M Ft
1 szoba
38 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

105 M Ft
2 szoba
42 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

74.9 M Ft
3 szoba
54 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

88.7 M Ft
3 szoba
120 m²
XVI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVI. kerület

63.9 M Ft
2 szoba
52 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

139 M Ft
3 szoba
86 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

134.9 M Ft
3 szoba
90 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

99.99 M Ft
4 szoba
67 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

42.5 M Ft
2 szoba
44 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

66 M Ft
2 szoba
52 m²
XVI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVI. kerület

95.9 M Ft
4 szoba
80 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

75 M Ft
1 + 2 szoba
60 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

59.99 M Ft
2 szoba