Seven Pearl

Eladó panellakás
Budapest, III. kerület, 1. emelet

+ 17 kép 1/20
64 900 000 Ft64.9 M Ft 1 298 000 Ft/m2
3 szoba
50 m²
1. emelet
építés éve:1980

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 1. emelet
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Szabó László Gyula
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

+ SÜRGŐS A KÖLTÖZÉS ÉS OLYAN INGATLANT KERES, MELY AKÁR AZONNAL KÖLTÖZHETŐ?
+ FONTOS SZÁMÁRA, HOGY NAPPALI, ERKÉLY ÉS 2 KÜLÖN SZOBÁJA LEGYEN?
+ FONTOS SZÁMÁRA A JÓ KÖZLEKEDÉS A CSÖNDES ÉS ZÖLD KÖRNYEZET?

AKKOR JÓ HÍREM VAN, MERT MEGTALÁLTA AZT AMIT KERESETT!!!

AMENNYIBEN TOVÁBBI INFORMÁCIÓRA VAGY SZERETNÉ SZEMÉLYESEN IS MEGTEKINTENI AZ INGATLANT, ÚGY VÁROM HÍVÁSÁT!!!

Az ingatlan tulajdonságai:

50 nm
1+2 külön nyíló szobák
nagy erkély, mely 4 nm
alacsony rezsi költség
közös költség – 17,500.- forint/hó, mely tartalmazza megtakarítási alapot
panelprogram, mely havi 20,147.- forint
közös nagy tároló, mely közel 10 nm
1/1 tulajdon
tehermentes ingatlan
akár azonnal költözhető

„Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.”

Társasház:

1980-ban épült 10 emeletes panel társasház
akadálymentesített
4 és 6 személyes felújított lift
15 cm külső hőszigetelés
pozitív megtakarítási alap
tiszta, rendezett társasház
nyugodt lakó közösség

Közlekedés:

34, 134, 204, 296 autóbuszok
934, 960 éjszakai járatok

Az ingatlan elhelyezkedésének köszönhetően a közelben minden séta távolságon belül elérhető;
Iskolák, óvodák, CBA Príma élelmiszer bolt, Benu gyógyszertár, dohány bolt, játszó terek, fitnesz park, stb.

Továbbá a Békásmegyeri piac és a Heltai Bank center 7 perc sétával elérhető.

EZÉRT AZ INGATLAN NEM CSAK SAJÁT CÉLRA, DE BEFEKTETÉSRE IS KIVÁLÓ VÁLASZTÁS!

AMENNYIBEN EGY ILYEN ADOTTSÁGOKKAL RENDELKEZŐ INGATLANT KERES, AKKOR MEGTALÁLTA!

JÖJJÖN EL, SZERESSEN BELE, ÉS TEGYEN AJÁNLATOT.

VÁROM HÍVÁSÁT!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 13. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

3 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
III. kerület m² ár
Budapest m² ár
1298 e Ft
1260 e Ft -3%
1233 e Ft -5%
Ennek az ára
III. kerület átlagár
Budapest átlagár
64.9 M Ft m Ft
78.4 m Ft 17%
75.3 m Ft 14%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, III. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

26 M Ft
1 szoba
26 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

75.9 M Ft
3 szoba
68 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

40 M Ft
1 szoba
31 m²
III. kerület, Óbuda, Vörösvári út
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

67.9 M Ft
3 szoba
66 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

85 M Ft
1 + 2 szoba
51 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

270 M Ft
3 szoba
87 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

493 M Ft
5 szoba
285 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

149.99 M Ft
6 szoba
114 m²
V. kerület, Belváros, Aranykéz utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

249.9 M Ft
3 szoba
85 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

149.99 M Ft
6 szoba
114 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

75 M Ft
3 szoba
61 m²
V. kerület, Lipótváros, Akadémia utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

110 M Ft
3 szoba
61 m²
XIV. kerület, Alsórákos, Ond vezér útja
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

62.6 M Ft
2 szoba
49 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

59.5 M Ft
1 + 2 szoba
57 m²
III. kerület
Eladó panellakás