River Life

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, Újlipótváros, Raoul Wallenberg utca, 4. emelet

+ 13 kép 1/16
83 500 000 Ft83.5 M Ft 1 988 095 Ft/m2
1 szoba
42 m²
4. emelet
építés éve:1920

Részletes adatok

Fűtés: Elektromos
Emelet: 4. emelet
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Szuromi Mirella
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó egy 42 nm-es, 4. emeleti, utcai nézetű, teljes körűen felújított lakás mely
teljes berendezéssel és gépesítéssel együtt eladó, így akár saját részre keres otthont, akár befektetésben gondolkodik, az ingatlan azonnal használatba vehető vagy kiadható.

A társasházban szintráépítés történt, ennek köszönhetően a ház liftet is kapott, ami a környéken különösen értékes előny.

Amiért gyorsan gazdára találhat:

-42 nm jól használható alapterület
-4. emelet, világos utcai fekvés
-teljes körű felújítás
-bútorozva, gépesítve
-közös költség mindössze 12.000 Ft/hó
-kiváló lokáció, remek közlekedés

A Budapest XIII. kerület egyik legkeresettebb részén található, ezért első lakásnak, városi bázisnak vagy azonnal kiadható befektetésnek is kiváló választás.

Az ilyen állapotú, azonnal költözhető lakások ezen a környéken gyorsan elkelnek — érdemes mielőbb megtekinteni.

Egyedi igényekre szabott lakáshitelekkel állunk rendelkezésére.
Bankfüggetlen Hitelcentrumunk az országban elérhető összes bank és hitelintézet ajánlatát versenyezteti az Ön számára díjmentesen.
Munkatársaink nagy szakmai tapasztalattal, teljes körű CSOK PLUSZ és OTTHON START PROGRAM ügyintézéssel várják Önt előre egyeztetett időpontban akár a normál munkaidő után is.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 13. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Újlipótváros m² ár
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1988 e Ft
1869 e Ft -6%
1877 e Ft -6%
1723 e Ft -15%
Ennek az ára
Újlipótváros átlagár
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
83.5 M Ft m Ft
65.6 m Ft -27%
65.5 m Ft -28%
59.3 m Ft -41%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, Újlipótváros, Raoul Wallenberg utca, 4. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIX. kerület
Eladó sorház

Budapest, XIX. kerület

52 M Ft
3 + 1 szoba
67 m²
XXII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXII. kerület

149 M Ft
3 szoba
65 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

58.7 M Ft
2 szoba
48 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

65 M Ft
1 + 1 szoba
46 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

105.9 M Ft
2 + 1 szoba
69 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

139.935 M Ft
2 szoba
67 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

179.9 M Ft
4 + 1 szoba
155 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Cserhalom utca 4
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

355 M Ft
5 szoba
117 m²
XIII. kerület, Angyalföld
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

84.9 M Ft
5 + 2 szoba
124 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

49.999 M Ft
1 szoba
29 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

84.99 M Ft
3 szoba
67 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

73.64 M Ft
2 szoba
47 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

111.34 M Ft
2 szoba
55 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

199.815 M Ft
4 szoba
105 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105.755 M Ft
2 szoba
74 m²
XX. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XX. kerület

449 M Ft