Seven Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, IX. kerület, 7. emelet

+ 12 kép 1/15
169 900 000 Ft169.9 M Ft 1 887 778 Ft/m2
3 szoba
90 m²
7. emelet
építés éve:2017

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 7. emelet
Komfort: Duplakomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 360
Dér Krisztina
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

ELADÓ BÚTOROZOTT ÚJÉPÍTÉSŰ, DUPLAKOMFORTOS NAGY LAKÁS A IX. KERÜLETBEN.

90 nm, 3 szoba, 169.9 MFt. + 9 MFt. a parkoló
+36703603098

Az eladó ingatlan a 9. kerület dinamikusan fejlődő részén, újépítésű környezetben található. Az épületet 2017 decemberében adták át. Az eladásra kínált lakás az épület 7. emeletén helyezkedik el. Nappali plusz 2 hálószobás, 2 fürdőszobás (szülői hálóból nyíló zuhanyzós fürdő, és külön bejáratú kádas fürdő), gardrób szobás, amerikai konyhás, 2 erkélyes családi otthon, amit jelenleg bérlők laknak, akik szívesen maradnának.

A lakás a társasház építésekor saját használatra lett megvásárolva, így minden burkolat és bútor egyedileg tervezett. Két modern fürdőszoba áll rendelkezésre, beleértve egy elegáns szülői hálóból nyíló zuhanyzót és egy kényelmes kádas fürdőszobát. A teljesen felszerelt konyha Bosh és Whirlpool készülékekkel van ellátva, és a lakásban nagy sávszélességű internet és kábeltévé is rendelkezésre áll.

Okos otthon, Smarthome rendszer került kialakításra, amivel az árnyékolás, a világítás és a hűtés időzíthető telefon applikációból vezérelhetől. A hálószobákban és a nappaliban klíma biztosítja a tökéletes hőmérsékletet, míg az elektromos redőnyök segítségével könnyedén szabályozhatja a fényt és a hangulatot.

Remek az infrastruktúra, a környék kiváló közlekedési lehetőségekkel rendelkezik, hiszen a villamosok, buszok (1-es, 2B, 24-es villamos, 23, 54, 51, 55-ös buszok) és HÉV mind csupán pár perces sétára találhatóak. Parkolási lehetőség az épületek közötti parkolókban ingyenes az utcán fizetős.

A lakóparknak saját használatú magán játszótere van, és sétatávolságra található több bölcsőde is.

A lakáshoz dupla garázsbeálló kötelezően megvásárolandó amelynek ára 9.000.000Ft.

Az ingatlanban jelenleg bérlő lakik, ha befektetésre vásárolná meg, szívesen maradna. Bérleti díj: 1300 Euro + rezsi. Ellenkező esetben birtokbaadás a teljes kifizetést követőn 60 napon belül lehetséges. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 395851

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 12.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
IX. kerület m² ár
Budapest m² ár
1888 e Ft
1626 e Ft -16%
1706 e Ft -11%
Ennek az ára
IX. kerület átlagár
Budapest átlagár
169.9 M Ft m Ft
121.5 m Ft -40%
131.3 m Ft -29%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IX. kerület, 7. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XXIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXIII. kerület

55 M Ft
3 szoba
100 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Westend
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VI. kerület

135 M Ft
35 m²
XIX. kerület, Kispest, Báthory utca 29
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

85 M Ft
2 + 1 szoba
62 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

84.9 M Ft
3 szoba
71 m²
III. kerület, Békásmegyer, Metrodom Young
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

95 M Ft
1 + 2 szoba
38 m²
XIV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIV. kerület

98 M Ft
2 szoba
77 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

120 M Ft
2 szoba
57 m²
IX. kerület, Ferencváros, Bárd utca 7
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

78.8 M Ft
1 + 1 szoba
35 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

109.383 M Ft
2 szoba
53 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

69.9 M Ft
3 szoba
82 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

90 M Ft
2 szoba
50 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

36.9 M Ft
1 szoba
25 m²
IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

97.007 M Ft
1 + 1 szoba
54 m²
IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

205.023 M Ft
3 + 1 szoba
145 m²
II. kerület, Törökvész, Lepke utca
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

0.58 M Ft
3 szoba
86 m²
IX. kerület