City Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, IX. kerület, 7. emelet

+ 15 kép 1/18
120 000 000 Ft120 M Ft 2 105 263 Ft/m2
2 szoba
57 m²
7. emelet
építés éve:2008

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Egyéb
Emelet: 7. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Gaál Emőke
Duna House Bartók

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Kiemelt szolgáltatásokat nyújtó elit társasházban, magasemeleti, panorámás, nappali+hálós lakás luxus környezetben eladó!
Az ingatlan 57 nm-es, amerikai konyhás nappalival, tágas hálószobával, fürdővel, külön WC-vel, beépített, gépesített konyhával, beépített gardróbszekrényes előszobával rendelkezik.
A lakás minden kényelmi opcióval felszerelt: elektromos fémredőny, légkondicionáló, fűtés: fan-coil és padlófűtés.
A ház minden szempontból megfelel a luxus követelményeknek: 24 órás portaszolgálat, 24 órás őrzés-védés, közös területek (külső-belső + garázsszintek) kamerázottak, Dunára néző uszoda és jakuzzi (úszómester állandó felügyelete alatt), finn szauna, infraszauna, gőzkabin, biztonsági rendszerrel ellátott garázs.
Az élhetőséget maximálisan kiszolgálja, hogy egy emeleten 4 lakás helyezkedik el, melyeket két lift lát el az álladó rendelkezésre állás biztosítására.
A teremgarázshely nincs benne az árban, de igény esetén megvásárolható. (15 MFt)A házban kialakításra került wellness részleg is: úszómedence, jacuzzy, szauna, infraszauna és gőzkabin, jól felszerelt konditerem is (kardiogépek is), beépítésre kerültek.
A wellnesst az épület lakói és vendégeik ingyenesen használhatják, a kis lakásszám miatt mindig kulturáltan használható, soha nem zsúfolt.
További részletekeért keressen bizalommal!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2024. 11. 27. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
IX. kerület m² ár
Budapest m² ár
2105 e Ft
1664 e Ft -27%
1690 e Ft -25%
Ennek az ára
IX. kerület átlagár
Budapest átlagár
120 M Ft m Ft
89.4 m Ft -34%
118.7 m Ft -1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IX. kerület, 7. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

IX. kerület, Ferencváros, Lechner Ödön fasor
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

585.6 M Ft
7 szoba
445 m²
IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

225.943 M Ft
3 + 1 szoba
114 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

139 M Ft
2 szoba
72 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

81.233 M Ft
1 szoba
32 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

139.9 M Ft
3 szoba
65 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

69.9 M Ft
3 szoba
66 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

79.88 M Ft
1 szoba
32 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

172 M Ft
3 + 1 szoba
87 m²
IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

97.007 M Ft
1 + 1 szoba
54 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

140 M Ft
3 szoba
70 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

183 M Ft
3 szoba
85 m²
III. kerület, Mocsárosdűlő, III. kerület - HARSÁNYLEJTŐ
Eladó ikerház

Budapest, III. kerület

545 M Ft
5 szoba
263 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

70 M Ft
4 szoba
111 m²
IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

283.159 M Ft
4 + 1 szoba