Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Budapest, IX. kerület, Soroksári út 58, földszint

+ 8 kép 1/11
77 848 742 Ft77.849 M Ft 2 104 020 Ft/m2
1 szoba
37 m²
földszint

Részletes adatok

Azonosító: A1 G05
Energetikai besorolás: AA (2016-2023-as besorolás)

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 771
City Pearl Értékesítési Iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Költözhető új lakások a 9. kerületi Millennium-negyed új városközpontjában! 5% rozsdaövezeti kedvezmény és CSOK Plusz is elérhető.

A City Pearl a Millennium-negyed új városközpontja, egy történelmi helyszín a 9. kerületben, sétatávolságra a Dunától! Új város a városban, ahol hatalmas zöldterületek, kényelmes lakások, tágas teraszok és erkélyek, valamint a Grand Piazza színpompás bevásárlóutcái és kávézói várnak rád. Itt minden szükséges egy karnyújtásnyira van.

Minden lakásunk természetes fényben úszó tágas otthon (275 cm vagy nagyobb belmagasság), hatalmas üvegfelületekkel, kényelmes lakóterekkel. Ezek mellett ebben az ütemben is elérhetőek a különleges zöld teraszos, kertes, vagy tetőkertes lakások is. Mindehhez 0-24 órás recepció, az ‘A’ épületen belül összesen három különálló lépcsőházanként két lift, tárolók és több szintes mélygarázs is tartozik. A vételár részét képezi többek között a prémium laminált padló és kerámia burkolat, az előszoba gardrób, a klíma előkészítés, a redőny előkészítés, a teljesen bútorozott fürdőszoba, a MABISZ minősített biztonsági bejárati ajtó és a digitális kaputelefon rendszer is.

További információért keresse értékesítőinket!

Hirdetés feltöltve: 2025. 01. 02. Utoljára módosítva: 2025. 01. 21.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
IX. kerület m² ár
Budapest m² ár
2104 e Ft
1866 e Ft -13%
1707 e Ft -23%
Ennek az ára
IX. kerület átlagár
Budapest átlagár
77.849 M Ft m Ft
66.9 m Ft -16%
59.6 m Ft -31%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IX. kerület, Soroksári út 58, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

79.9 M Ft
2 + 1 szoba
70 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

140.66 M Ft
3 szoba
76 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

152.5 M Ft
3 szoba
86 m²
IX. kerület, Ferencváros, Haller utca
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

51 M Ft
2 szoba
31 m²
IX. kerület, Ferencváros, Lechner Ödön fasor
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

574.4 M Ft
7 szoba
445 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Szövetség utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

34.9 M Ft
1 szoba
24 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

90 M Ft
2 szoba
55 m²
IX. kerület, Ferencváros, Bárd utca 7
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

77 M Ft
1 + 1 szoba
35 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

68.7 M Ft
2 szoba
50 m²
XIII. kerület, Újlipótváros
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

74.9 M Ft
2 + 1 szoba
61 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

101.91 M Ft
2 szoba
50 m²
IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

155.068 M Ft
2 + 1 szoba
84 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A