Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Budapest, IV. kerület, földszint

+ 17 kép 1/20
52 000 000 Ft52 M Ft 1 793 103 Ft/m2
1 szoba
29 m²
földszint
építés éve:1945

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Elektromos
Emelet: földszint
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 869
Plachy Zsuzsa
Duna House - Kulcs-Pont Ingatlan Kft. - Budapest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Újpesten a Városkapuhoz és az Újpest központhoz közel eladó egy felújított, galériázott 29 m2-es garzonlakás.

A lakás déli tájolású, minden napszakban világos. A belmagasság 3,46 m.

A lakás alapterülete 29 m2-es plusz egy 9,8 m2-es fekvő galéria van kialakítva.A felújítás során a villany és a vízvezetékeket, valamint a burkolatokat felújították és az ingatlan festése történt meg.

A nyílászárók hő és hangszigeteltek, redőnnyel valamint a bejárati ajtó is modern biztonságos több ponton záródó.

A lakásban hűtő-fűtő klíma berendezés van felszerelve.
A melegvíz ellátása villanybojlerrel van megoldva. A fürdő és a WC egy helyiségben található és törölköző szárítóval.
Tűzhely felsőrésze gázzal működik, a sütő elektromos.

Minden bútor és berendezés, gépesítés (hűtőgép, mosógép) igény szerint a vételár részét képezi.

A társasházat kedves magára és a környezetére ügyelő jó lakóközösség jellemzi.

Közelben a mindennapi élethez fontos boltok , Lidl, Spar, Gyógyszertár megtalálhatóak.Közlekedés: Metró, buszok, villamos egyaránt elérhetőek.Dunapart szintén sétatávolságra található.Érdeklődésével és megtekintési szándékával várom megtisztelő hívását!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Amennyiben az ingatlan megfelelne az elvárásainak de nem rendelkezik a teljes vételárral? Ebben az esetben a CREDIPASS munkatársai kötelezettség- és díjmentes tanácsadással állnak Ügyfeleink rendelkezésére.
Használja ki a jelenleg még érvényben lévő kedvező kamatozású hiteleket, CSOK-ot, illetékkedvezményt!
Hétvégén is várom megtisztelő hívását, abban az esetben is ha csak hitelre lenne szüksége,
Várom hívását, ha még el kell adnia ahhoz, hogy vásárolni tudjon!

Várom megtisztelő hívását: Plachy Zsuzsa 30-8695401

Referencia szám: LK045068

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
IV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1793 e Ft
1421 e Ft -26%
1723 e Ft -4%
Ennek az ára
IV. kerület átlagár
Budapest átlagár
52 M Ft m Ft
50.6 m Ft -3%
59.3 m Ft 12%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IV. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

96.9 M Ft
3 szoba
89 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

239 M Ft
4 szoba
160 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

113.704 M Ft
3 szoba
77 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

199 M Ft
5 szoba
167 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

98 M Ft
6 szoba
150 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

86 M Ft
2 szoba
80 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

63.9 M Ft
2 szoba
45 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

69.5 M Ft
1 + 1 szoba
45 m²
IX. kerület, Ferencváros, Ráday utca
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

165 M Ft
3 szoba
78 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Kis Diófa utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

108.5 M Ft
2 szoba
85 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

142 M Ft
4 szoba
126 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

144.9 M Ft
3 szoba
103 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

375 M Ft
3 szoba
165 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

123.771 M Ft
3 szoba
69 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

115 M Ft
3 + 1 szoba
110 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület