Oasis Residence

Eladó téglalakás
Budapest, IV. kerület, Újpest, Ezred utca, 2. emelet

+ 17 kép 1/20
95 000 000 Ft95 M Ft 1 376 812 Ft/m2
3 szoba
69 m²
2. emelet
építés éve:2025

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 2. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Hólik Péter
Duna House - Múzeum körút

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó lakás a 4. kerületben az Aktív Lakóparkban!

Ha fontos számodra az egészséges, aktív életmód, akkor ez a lakás neked való! A sport tematikájú lakópark egyedülálló környezetet kínál mindazoknak, akik szeretik a mozgást és a természet közelségét.

Privát sportpályák a lakóparkon belül sportolj bármikor, pár lépésre az otthonodtól

A Duna közelsége tökéletes hely futáshoz, sétához vagy kerékpározáshoz

Teljesen elkészült, kulcsrakész állapot költözz azonnal, felújítás nélkül

Prémium minőségű épület modern kivitelezés, igényes környezet

Ideális választás mindazoknak, akik a városi élet kényelmét szeretnék ötvözni az aktív kikapcsolódás lehetőségével.

Érdeklődj üzenetben, és nézd meg személyesen ezt a különleges lakást!

A zárt lakóparkban aktív sporttevékenységet folytathat leendő tulajdonosa,

hiszen számos privát sportpályával rendelkezik a terület.

Az ingatlant első tulajdonosként veheti birtokba, jogilag is új építésűként!

Jöjjön el nézze meg ezt a kitűnő lakást !

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 13. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Újpest m² ár
IV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1377 e Ft
1328 e Ft -4%
1396 e Ft 1%
1706 e Ft 19%
Ennek az ára
Újpest átlagár
IV. kerület átlagár
Budapest átlagár
95 M Ft m Ft
93 m Ft -2%
93.2 m Ft -2%
131.3 m Ft 28%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IV. kerület, Újpest, Ezred utca, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

63.9 M Ft
2 szoba
45 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

32 M Ft
1 szoba
25 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
40 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
73 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

113.704 M Ft
3 szoba
77 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

109.9 M Ft
3 szoba
77 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

79.99 M Ft
2 szoba
54 m²
II. kerület
Eladó ikerház

Budapest, II. kerület

274.9 M Ft
5 szoba
150 m²
IV. kerület, Újpest, Venetiáner utca
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

43.9 M Ft
2 szoba
33 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

560 M Ft
5 szoba
223 m²
II. kerület
Eladó iroda

Budapest, II. kerület

280 M Ft
8 szoba
382 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

82 M Ft
1 szoba
42 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

32 M Ft
1 szoba
25 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Klapka utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

69.5 M Ft
1 szoba
32 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

62.9 M Ft
1 + 2 szoba
58 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás