Astora Márvány8

Eladó téglalakás
Budapest, IV. kerület, 1. emelet

+ 17 kép 1/20
109 900 000 Ft109.9 M Ft 1 427 273 Ft/m2
3 szoba
77 m²
1. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 420
Boda Barbara

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Csak 6 db lakás érhető el!

A BAM l iving Újpest projektünkben a 146 lakásból már csak 6 elérhető – 5 db penthouse és 1db nagyteraszos lakás.

Kiemelt ajánlatuk tartalmazza a prémium „simply smart” csomagot, integrált Loxone okosotthon rendszerrel, mellé VÁLASZTHATÓ saját tároló, garázs kötelezően megvásárolandó.

A képek illusztrációk, referencia fotók a D503-as lakásról, igény esetén segítünk a design-ban.

Az ajánlat visszavonásig érvényes!

Bővebb információért keresse Csapatunkat!

sales@bamliving.hu e-mail címen.

A lakás nettó alapterülete 62,56 m2 + 75,3 m2 terasz.

BAM living - Újpest: Fedezd fel a simply smart világát!

Cím: Budapest IV. kerület, Tavasz utca 4.

Ismerd meg a BAM living - Újpest lakópark lenyűgöző világát, ahol a modern életstílus és a komfort találkozik!

Az ingatlan 146 lakásának egyike lehet a tiéd, mindez Budapest egyik legfrekventáltabb metróvonalának közelségében, Újpest-központ szomszédságában.

A BAM living a BAM Group legújabb fejlesztése, amely már 20 éve van jelen a piacon, és a legmagasabb minőségű ingatlanokat kínálja. A projekt egyedi megoldásokat kínál, beleértve a P+R parkolót, közösségi irodákat, irodaházat, valamint magas színvonalú retail területeket, amelyek tökéletesen szolgálják a lakók és a látogatók igényeit.

Emellett egy saját fejlesztésű applikációval is hozzájárulunk az élmény fokozásához, amely egyszerűsíti az otthonod irányítását és a közösségi szolgáltatások elérését.

A BAM living lakások a Simply Smart rendszerrel felszereltek, amely nem csupán a technológiai innovációt jelenti, hanem a mindennapok egyszerűsítését is.

Ezzel a modern okosotthon megoldással könnyedén irányíthatod az otthonodat – a kapu nyitásától kezdve a hűtés-fűtés rendszeren át a redőnyök és világítás szabályozásáig.

Válaszd ki az igényeidhez legjobban illeszkedő smart, extra vagy prémium lehetőségeket!

A társasház az István-, Munkásotthon-, Mártírok- és Tavasz utcák által körülvett, élhető környezetben helyezkedik el.

A mélygarázs és a tárolók a lakók kényelmét szolgálják, így a napi logisztika még egyszerűbbé válik.

Lakásaink műszaki tartalma a legmagasabb színvonalat képviseli: AA energetikai tanúsítással, hanggátló téglafalakkal, lépéshangszigetelő réteggel és úsztatott aljzatbetonnal biztosítjuk az otthonod kényelmét. A teraszkialakítás során kiemelt figyelmet fordítottunk a hő- és vízszigetelésre, míg az ablakok és teraszajtók modern, légkamrás műanyagból készülnek.

Ne hagyd ki ezt az egyedülálló lehetőséget! Tudd meg többet a BAM living - Újpest lakásairól és az elérhető lehetőségekről a weboldalunkon (www.bamliving.hu)

Csatlakozz te is a modern otthonok közösségéhez, ahol a smart technológia és a kényelem egyesül!

Hívj minket bizalommal! Felkészült értékesítőink készséggel segítenek megtalálni a számodra legideálisabb álomotthont.

Ne habozz, lépj velünk kapcsolatba még ma!

Hirdetés feltöltve: 2025. 01. 07. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
IV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1427 e Ft
1376 e Ft -4%
1694 e Ft 16%
Ennek az ára
IV. kerület átlagár
Budapest átlagár
109.9 M Ft m Ft
92.3 m Ft -19%
132.3 m Ft 17%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IV. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

45 M Ft
1 + 1 szoba
40 m²
XXIII. kerület, Soroksár, Ráckeve
Eladó családi ház

Budapest, XXIII. kerület

81.5 M Ft
2 szoba
70 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
87 m²
IV. kerület, Újpest, Deák Ferenc utca
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

149 M Ft
7 szoba
180 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

62.4 M Ft
2 szoba
58 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
53 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

63.9 M Ft
2 szoba
48 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

108.049 M Ft
3 szoba
72 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

199 M Ft
4 + 1 szoba
168 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

115 M Ft
3 + 1 szoba
110 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

189.9 M Ft
4 szoba
84 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

99.9 M Ft
2 + 1 szoba
64 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

73.9 M Ft
4 szoba
98 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

99.9 M Ft
1 + 2 szoba
65 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

113.704 M Ft
3 szoba
77 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

63.9 M Ft