Seven Pearl

Eladó iroda
Budapest, II. kerület, 1. emelet

+ 17 kép 1/20
280 000 000 Ft280 M Ft 732 984 Ft/m2
8 szoba
382 m²
1. emelet
építés éve:1990

Részletes adatok

Telekméret: 1 m2
Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv, KábelTV, Telefon
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 479
Czinege Tímea - OtthonunkLesz Ingatlan
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

* A kérdésre „Igen” válasz bejelölése esetén, az „Üzenet küldése” gombra kattintva kijelentem, hogy az OTP Bank Nyrt. Adatkezelési tájékoztatójának tartalmát megismertem és tudomásul vettem.

Eladó iroda leírása

* * * MEGEGYEZÉS SZERINT BIRTOKBA VEHETŐ * * *

FUNKCIÓ
Az ingatlan a Rózsadomb tövében helyezkedik el (Margit körút és Bem rakpart közötti területen, a Bem József utca, Tölgyfa utca környezetében), társasház I. emeletén, mely közvetlenül a főútvonalról, kizárólagos használatú bejáraton/lápcsőházon keresztül (is) megközelíthető.
Az első emeleti iroda alapterülete 382 m2.
Az alaprajzi, funkcionális elrendezése és a városban elfoglalt helye alapján alkalmas lehet Egészségügyi Központnak, tervező irodának, bemutató teremnek, vagy más, nagyobb közösségi teret (is) igénylő szolgáltatások számára.

AZ INGATLAN
Az ingatlan közösségi közlekedési eszközökkel jól feltárt.
A 4-6-os és 17-es villamos Mechwart ligeti megállójától ~ 150 m-re található, de könnyedén megközelíthető busszal (6,11, 39, 111), metróval (M2) vagy éjszakai járatokkal is (931, 960, 990).

Az ingatlantól egy pár percre található a Mammut Bevásárló és Szórakoztató Központ, valamint a Millenáris Park. A Duna felé indulva az ingatlantól ~ 200 méterre található a Külgazdasági – és Külügyminisztérium épülete.
Közvetlen környezetében található pl. bankközpont (CIB – Medve u.), az Öntödei Múzeum, több irodaház, bírósági épület, az Egyenlő Bánásmód Hatóság székháza, továbbá a Gazdasági Minisztérium egy épülete.

Az ingatlan legnagyobb felülete az utcafronton helyezkedik el, már messziről jól látható helyen.
Az utcafronti ablakok 3 rtg. hőszigetelő üvegezésűek.
Tájolása: Nyugati– Délnyugati.
Benapozása kiváló.
Az épület építési éve: 1990
Az ingatlan központi elhelyezkedésének köszönhetően könnyedén elérhetőek a különböző szolgáltatások, kereskedelmi egységek és vendéglátóhelyek.

PARKOLÁS
Mivel az ingatlan főbejárata nagy forgalmú útra nyílik, így az ingatlanhoz kizárólagos parkolási lehetőség nincs biztosítva. A parkolás a környező utcákban, illetve a Mammut Bevásárló Központ vagy a Millenáris nagyméretű parkolóiban oldható meg.

A környéken mindig van szabad parkolóhely, bár fizetős. A benzinkút feletti irodaház mélygarázsában bérelhető parkoló. Az ottani rendszer gépi parkoltatású. Az említett benzinkúttól a Bem J. u. - Fekete sas u. tömb a Duna-partig frissen beépült. Ez min. 30 00 0m2 beépített területet jelent, végig mélygarázzsal. Ott is bérelhető parkolóhely, nem csak az ottani bérlők számára.

AKADÁLYMENTESSÉG
Az ingatlan az utcáról egy kizárólagos használatú lépcsőn keresztül, továbbá a főbejárat melletti szomszédos ajtón (társasházi lakások lépcsőháza) keresztül lifttel is megközelíthető.
Ezzel az ingatlan akadálymentesítése a vonatkozó jogszabály szerint biztosított.
Ezen az útvonalon az iroda másik megközelítési pontjára érkezünk.
Ez a (mellék) bejárat is mozgásérzékelővel, riasztóval védett.

A csatolt alaprajz nem teljesen fedi a jelen állapotot. Mivel pillérvázas épületről van szó, így az alaprajzi elrendezés viszonylag könnyen hozzáigazítható a mindenkori igényekhez.
A központi lépcsőházat és a nagyméretű oktatótermet végig közlekedő folyosó veszi körül, így a bérlemény minden helyisége e közlekedő folyosóról nyílóan, önállóan közelíthető meg, függetlenítve ezzel a központi oktatótermet az átközlekedéstől.
A szobák közvetlenül egymás mellett kerültek elhelyezésre, azok ajtajai a feltáró folyosóról nyílnak.
Az ingatlan hátsó traktusában egy nagyobb méretű étkezős konyha került kialakításra (~14 m2).
A főbejáraton át, a lépcsőn felérve egy előtérbe érkezünk, ahonnan jobbra egy eddig titkárságként működő szobába jutunk. Ezen tovább haladva juthatunk be az irodákba, illetőleg jobbra az oktatóterembe.
Az alaprajztól eltérően 2 kisebb szoba egybe lett nyitva a korábbi bérlő igényeinek megfelelően.
Ezek igény esetén akár vissza is alakíthatóak.

Az ingatlan valamennyi szobája természetes megvilágítású.

Az ingatlan folyamatos – akár hétvégi üzemeltetésének, használatának - akadálya nincsen, önállóan, folyamatosan birtokolható, mivel kizárólagos bejárata van, így teljes mértékben a felmerülő igények szerint használható. A használat teljesen kizárólagos, más használóval, lakóval, üzemeltetővel nem kell számolni.

TECHNIKAI ADOTTSÁGOK
Minden szobában, az egyes szobákon belül esetenként több informatikai munkaállomás, a szerverhez való csatlakozás (48 db) van kiépítve. Ez vonatkozik a központi multifunkcionális térre is.

KÖZMŰVEK
Az iroda független víz-gáz továbbá elektromos csatlakozással és értelemszerűen önálló fogyasztásmérőkkel rendelkezik.
Az egyedi, radiátoros fűtés energiáját egy korszerű, kondenzációs gázkazán biztosítja.
Profi termosztát biztosítja az éven, hónapon, napokon és napszakokon belüli hőfok beállítást.
Valamennyi helyiség klimatizált.

AZ ÉPÜLET SZERKEZETE
Az épület vasbeton pillérvázas szerkezetű, monolit vasbeton födémmel.
A nem utcafronti határoló falak tégla falazattal készített kitöltőfalak, illetve szintén tégla válaszfal lapokból készített belső válaszfalak. A szerkezetből fakadóan a belső alaprajzi elrendezés viszonylag könnyen változtatható.
Az utcafront felől faszerkezetű üvegfal a határoló fal.

www.otthonunklesz.hu

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Irodák ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli irodák átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
II. kerület m² ár
Budapest m² ár
733 e Ft
1027 e Ft 29%
1050 e Ft 30%
Ennek az ára
II. kerület átlagár
Budapest átlagár
280 M Ft m Ft
269.6 m Ft -4%
232.1 m Ft -21%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, II. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

II. kerület
Eladó iroda

Budapest, II. kerület

2805.606 M Ft
3355 m²
II. kerület
Eladó iroda

Budapest, II. kerület

1200 M Ft
810 m²
II. kerület
Eladó iroda

Budapest, II. kerület

2722.65 M Ft
40 szoba
3355 m²
II. kerület, Országút, Lövőház utca
Eladó iroda

Budapest, II. kerület

210 M Ft
2 szoba
93 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

199.9 M Ft
5 szoba
150 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

84.9 M Ft
3 szoba
88 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

285 M Ft
3 + 1 szoba
110 m²
II. kerület, Újlak, Bécsi út
Eladó iroda

Budapest, II. kerület

265 M Ft
270 m²
XXI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXI. kerület

59.9 M Ft
2 szoba
58 m²
II. kerület
Eladó iroda

Budapest, II. kerület

265 M Ft
270 m²
XVII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVII. kerület

149.9 M Ft
4 szoba
121 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

59.9 M Ft
2 szoba
58 m²
III. kerület
Eladó telek

Budapest, III. kerület

54.9 M Ft
1417 m²
II. kerület
Eladó iroda

Budapest, II. kerület

210 M Ft
2 szoba
93 m²
XVI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVI. kerület

94.9 M Ft
3 + 1 szoba
81 m²
II. kerület
Eladó iroda

Budapest, II. kerület

145 M Ft
127 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

180.9 M Ft
2 + 2 szoba
106 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

76.9 M Ft
3 szoba
63 m²
II. kerület
Eladó iroda

Budapest, II. kerület

1464 M Ft
1050 m²
X. kerület
Eladó ikerház

Budapest, X. kerület

88 M Ft
1 szoba
50 m²
II. kerület
Eladó iroda

Budapest, II. kerület

340 M Ft
5 szoba
170 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

99 M Ft
2 szoba
60 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

68.9 M Ft
2 szoba
41 m²
II. kerület, Országút, Lövőház utca 2
Eladó iroda

Budapest, II. kerület

54.9 M Ft
1 + 1 szoba
32 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Seregélyes
Eladó családi ház

Seregélyes

75 M Ft
6 szoba
160 m²
Galgahévíz
Eladó családi ház

Galgahévíz

43 M Ft
3 szoba
115 m²
Kőröshegy
Eladó családi ház

Kőröshegy

98.9 M Ft
5 szoba
104 m²
Balatonkeresztúr, Kanizsai utca
Eladó ikerház

Balatonkeresztúr

32.9 M Ft
3 szoba
30 m²
Kaposgyarmat
Eladó családi ház

Kaposgyarmat

695 M Ft
6 szoba
610 m²
Csány, Központi elhelyezkedés
Eladó családi ház

Csány

48.5 M Ft
3 szoba
97 m²
Bag
Eladó családi ház

Bag

16.9 M Ft
6 szoba
160 m²
Pannonhalma
Eladó téglalakás

Pannonhalma

68 M Ft
4 szoba
153 m²