Oasis Residence

Eladó téglalakás
Budapest, III. kerület, 1. emelet

+ 17 kép 1/20
114 999 000 Ft114.999 M Ft 2 446 787 Ft/m2
2 szoba
47 m²
1. emelet
építés éve:2021

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Geotermikus
Emelet: 1. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Szigeti Rita
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Modern, újszerű lakás Óbudán, a TestvérhegyenHa olyan otthont keres, ami egyszerre modern, csendes és energiatakarékos, akkor megtalálta!Eladó egy újszerű, teljesen bútorozott, 2 szobás lakás Óbuda zöldövezeti részén, a Testvérhegy lakókert 3. ütemében.A lakás jellemzői:Alapterület: 47 m²+teraszok,Elhelyezkedés: 1. emelet, liftes, 2021-ben épült modern épületKilátás: kettős tájolás az egyik terasz (6,3 nm) az utcafrontra, a másik (13,4 nm) a parkosított belső kertre néz.Teljesen berendezett, azonnal költözhető állapot. Gardróbszoba beépített szekrénnyel is kialakításra került. Korszerű és fenntartható technológia: talajszondás hőszivattyú, mennyezeti hűtés-fűtés rendszerrel, gázmentes otthon, alacsony rezsiköltséggel, AA++ energetikai besorolás a legmagasabb kategória.Kényelmes élet egy élhető környéken: a környék csendes, biztonságos és barátságos tökéletes egy új élet indulásához. Pár perc sétára található pékség, gyógyszertár, bevásárlóközpontok minden, amire a mindennapokban szükség lehet.Ha egy praktikus, jól megtervezett, mégis hangulatos otthont keres, ez a lakás Önnek szól. Hívjon, és nézze meg személyesen is!

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 03. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
III. kerület m² ár
Budapest m² ár
2447 e Ft
1824 e Ft -34%
1675 e Ft -46%
Ennek az ára
III. kerület átlagár
Budapest átlagár
114.999 M Ft m Ft
156.4 m Ft 26%
88.4 m Ft -30%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, III. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XX. kerület, Gubacsipuszta
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

45 M Ft
2 szoba
65 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

134.147 M Ft
3 szoba
71 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

269 M Ft
3 szoba
133 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Mosoly utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
40 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

98.175 M Ft
2 szoba
55 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

169 M Ft
4 szoba
157 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

124.816 M Ft
3 szoba
78 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Forgách utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

56 M Ft
1 + 1 szoba
32 m²
XII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XII. kerület

139 M Ft
4 szoba
95 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

88.4 M Ft
2 szoba
51 m²
XXIII. kerület, Soroksár-újtelep
Eladó telek

Budapest, XXIII. kerület

38 M Ft
2952 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

146.846 M Ft
3 szoba
76 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

80 M Ft
4 szoba
72 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

329 M Ft
5 szoba
245 m²
XI. kerület, Gellérthegy, Bánk Bán utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

53 M Ft