City Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, III. kerület, 3. emelet

+ 10 kép 1/13
98 175 000 Ft98.175 M Ft 1 785 000 Ft/m2
2 szoba
55 m²
3. emelet
építés éve:2023

Részletes adatok

Telekméret: 55 m2
Fűtés: Egyéb
Emelet: 3. emelet
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: A

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 211
Révész Anita
BeMyHome Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

!!! AZ ÁR NEM IRÁNYÁR !!!

HAMAROSAN KÖLTÖZHETŐ ENERGIATAKARÉKOS LAKÁSOK!
Eladó III. kerültben, Óbudán kis lakásszámú, LIFTES társasház 3. emeletén nettó 52,68 nm-es, amerikai-konyhás nappali, hálószobás kialakítású lakás. A kádas fürdőszoba és a WC külön helyiségben került kialakításra. A nappalinkból egy kis teraszra is kijuthatunk. A terek jól átgondoltak, minden helyiség praktiusan kialakított, ezért kifejezetten jól bútorozható.
Műszaki tartalom:
ÁLTALÁNOS
• Hi-Sec szürke bejárati ajtó
• Entro fehér dió színű belső ajtók
• Schindler típusú, teljes értékű személyfelvonó
• Kerékpártároló
• Parkológép a belső parkolókban
• Ninz Univer beltéri tűzgátló ajtók
• Alumínium, erősített személybejáró ajtó
• 6 légkamrás külső nyílászárók, belül fehér, homlokzati oldalon antracit szürke színben
• Samsung levegő-levegő hőszívattyú, padlófűtés
• Samsung leveg-levegő hőszivattyú klíma (Gree beltéri fan-coil)
• Helyiségenkénti termosztát
• Videós kaputelefon rendszer, 7” belső kijelzővel
• CO 2 érzékelő a beltéri gépjármű tárolóknál
• Védőcsövezés előkészítése riasztó rendszer számára
• Egyedi bejárati ajtó világítás

A társasház gyalogosan elérhető a Flórián és a Szentlélek tér, villamos (1, 1A, 17, 19, 41 jelzésű járatok)-, és buszmegállók (9, 34, 106, 134, 137, 226, 237 jelzésű járatok) illetve HÉV (H5- ös járat) állomás is. Autóval mindössze negyedóra, közösségi közlekedéssel pedig akár húsz perc alatt eljuthatunk a belvárosba, köszönhetően az 1-es jelzésű villamos és az M3-mas metróvonal nyújtotta kiváló csatlakozásnak.
Opcionálisan vásárolható garázsban beálló 8 MFt/db és tárolók 1 MFt/nm.

2-es lakás
ELŐTÉR: 7.38 m2, kerámia járólap
WC: 1.48 m2, kerámia járólap
FÜRDŐ: 4.01 m2, kerámia járólap
SZOBA: 11.40 m2, szalagparketta
KONYHA, ÉTKEZŐ: 11.06 m2, szalagparketta
NAPPALI: 17.35 m2, szalagparketta
TERASZ: 2.86 m2, kerámia járólap
További kérdéseivel vagy megtekintéssel kapcsolatban várom megtisztelő hívását.

Hirdetés feltöltve: 2024. 06. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
III. kerület m² ár
Budapest m² ár
1785 e Ft
1800 e Ft 1%
1690 e Ft -6%
Ennek az ára
III. kerület átlagár
Budapest átlagár
98.175 M Ft m Ft
285.9 m Ft 66%
88.7 m Ft -11%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, III. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

III. kerület, Testvérhegy, Kisdomb utca
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

220 M Ft
4 + 1 szoba
169 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

176.9 M Ft
3 szoba
98 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

40.9 M Ft
2 szoba
24 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

169.9 M Ft
5 szoba
130 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

190.971 M Ft
4 szoba
102 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

94.9 M Ft
3 + 1 szoba
76 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

61.9 M Ft
2 szoba
51 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

134.147 M Ft
3 szoba
71 m²
XVII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVII. kerület

149.9 M Ft
3 + 1 szoba
131 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

169 M Ft
4 szoba
157 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

329 M Ft
5 szoba
245 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

359 M Ft
6 szoba
200 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

89.9 M Ft
3 szoba
74 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

144.9 M Ft
6 szoba
197 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

379 M Ft
5 szoba
240 m²
III. kerület, Filatorigát, Fehéregyházi út
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület