Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Budapest, II. kerület, 1. emelet

+ 5 kép 1/8
150 000 000 Ft150 M Ft 2 459 016 Ft/m2
2 szoba
61 m²
1. emelet
építés éve:2025

Részletes adatok

Fűtés: Elektromos
Emelet: 1. emelet
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 400
Papp-Horváth Katalin
Otp Ingatlanpont Falk Miksa

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Luxus otthon eladó a 2. kerületben, a közkedvelt Szépvölgyi úton!

Budapest egyik legexkluzívabb, természetközeli környezetében kínálunk megvételre egy 61 nm-es, 2 szobás, prémium kivitelezésű lakást, amely egy modern, új építésű épületben került kialakításra. Az ingatlan különlegessége a 34 nm-es tágas terasz, amely egyedülálló életteret biztosít, tökéletes hely a pihenésre, feltöltődésre vagy családi és baráti összejövetelekre közvetlen kapcsolatban a természettel!

A lakás okosotthon rendszerrel felszerelt, így a világítás, fűtés-hűtés és egyéb funkciók digitálisan, akár távolról is vezérelhetők, maximális kényelmet és modern életérzést biztosítva.
A ház körüli zöldterület kiváló lehetősége kínál sétára, sportolásra, kikapcsolódásra. Csend, nyugalom és tiszta levegő egész évben!
Az épület 2026 júniusára készül el, a lakás már megtekinthető. A végső burkolatokat és befejező munkálatokat a leendő tulajdonossal egyeztetve kivitelezi az építtető, így valóban személyre szabott luxus otthon hozható létre. A lakáshoz tartozik egy parkolóhely, amelynek ára már a vételár részét képezi. Tömegközlekedéssel is könnyen elérhető az ingatlan a Kolosy térről induló busszal. Ez az otthon ideális választás azok számára, akik kompromisszumok nélküli, modern luxust keresnek a természet ölelésében.
Megtekintéshez kérem hívjon a hét bármely napján!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Energetikai tanúsítvány jelenleg nem elérhető.

Referencia szám: M325395

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 02. Utoljára módosítva: 2026. 05. 18.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
II. kerület m² ár
Budapest m² ár
2459 e Ft
1932 e Ft -27%
1675 e Ft -47%
Ennek az ára
II. kerület átlagár
Budapest átlagár
150 M Ft m Ft
116.3 m Ft -29%
88.4 m Ft -70%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, II. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

II. kerület, Országút, Margit körút
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

135 M Ft
2 + 1 szoba
81 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

575.919 M Ft
5 szoba
280 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

160 M Ft
3 szoba
91 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

51.99 M Ft
1 szoba
28 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

270.4 M Ft
3 szoba
73 m²
IV. kerület, Újpest, Rév utca 1
Eladó telek

Budapest, IV. kerület

1.651 M Ft
4324 m²
0 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

329 M Ft
4 + 1 szoba
153 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

70 M Ft
4 szoba
111 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

325 M Ft
4 szoba
156 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

143 M Ft
3 szoba
104 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

266.6 M Ft
3 szoba
75 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

325 M Ft
4 + 1 szoba
180 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

172 M Ft
3 + 1 szoba
87 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

566.909 M Ft
5 szoba
287 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

106.9 M Ft
2 szoba
54 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

139.9 M Ft