River Life

Eladó téglalakás
Budapest, IX. kerület, 7. emelet

+ 7 kép 1/10
106 900 000 Ft106.9 M Ft 1 979 630 Ft/m2
2 szoba
54 m²
7. emelet
építés éve:2006

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 7. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 777
Duna House - Rákosliget
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó a IX. kerületben egy 39 nm-es, garzon lakás, 16 nm-es terasszal és panorámás kilátással.

Ház:
A társasház 2006-ban épült, modern, jó állapotú épület. Rendezett, karbantartott, kulturált lakóközösséggel rendelkezik.

Lakás:
Belépve az előszobába érkezünk, ahonnan a lakás helyiségei nyílnak.  Balra a WC-s fürdőszoba található. Szemben a hálószoba. Az előszobán tovabb haladva, jobbra az amerikai konyhás nappaliba jutunk. A nappalin keresztül haladva a hatalmas panorámás teraszra érkezünk. A garzon kialakítása praktikus, jól kihasználható terekkel rendelkezik. A nappali és a hálórész is kényelmesen berendezhető, mindkét helyiség klimatizált, így a nyári melegben is kellemes hőmérséklet biztosított.

A lakás egyik legnagyobb előnye a 16 nm-es terasz, amelyről panorámás kilátás nyílik, így kiváló helyszíne lehet a pihenésnek vagy akár baráti összejöveteleknek.

Műszaki:
A nyílászárók műanyag ablakok.
A fűtést és a melegvizet gáz cirkó biztosítja.
2016-ban a lakás teljes felújításon esett át, mely során megtörtént a falak festése, a laminált parketta lerakása, valamint a szobákban üvegfátyol tapéta került felhelyezésre.
A lakás jó állapotú, folyamatosan karbantartott.

Parkolás:
Parkolás a ház előtt, közterületen megoldható, fizetős övezetben.

Finanszírozás:
Az ingatlan készpénzzel és banki támogatással is megvásárolható.

Környék, közlekedés:
A IX. kerület, különösen a rehabilitált részei, az elmúlt évek egyik legdinamikusabban fejlődő városrészei közé tartoznak. Modern társasházak, irodaházak és egyre bővülő szolgáltatási környezet jellemzi.
A közelben számos bevásárlási lehetőség, étterem, kávézó, valamint egyetemek is megtalálhatók, így befektetésnek is kiváló választás.
Közlekedése kiváló: villamosok, buszok és a metró is könnyedén elérhető, így a belváros gyorsan megközelíthető.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
IX. kerület m² ár
Budapest m² ár
1980 e Ft
1664 e Ft -19%
1675 e Ft -18%
Ennek az ára
IX. kerület átlagár
Budapest átlagár
106.9 M Ft m Ft
89.4 m Ft -20%
88.4 m Ft -21%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IX. kerület, 7. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

169 M Ft
4 szoba
119 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
93 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

82.5 M Ft
1 + 1 szoba
52 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

122.9 M Ft
2 szoba
57 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

90 M Ft
2 szoba
55 m²
XVI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

240 M Ft
5 szoba
256 m²
IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

283.159 M Ft
4 + 1 szoba
147 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

134.5 M Ft
3 szoba
83 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

109.383 M Ft
2 szoba
53 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

79.9 M Ft
1 + 1 szoba
44 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

341 M Ft
4 szoba
112 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

123.982 M Ft
2 szoba
71 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

65 M Ft
3 szoba
56 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

117.207 M Ft
2 szoba
65 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

218 M Ft
3 szoba
111 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

65 M Ft
2 szoba
48 m²
IX. kerület, Ferencváros, Lechner Ödön fasor
Eladó téglalakás