Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Budapest, II. kerület, 1. emelet

+ 15 kép 1/18
325 000 000 Ft325 M Ft 3 693 182 Ft/m2
3 + 1 szoba
88 m²
1. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 316
Pordán Klára
Eleven Center

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Budapest II. kerületének egyik legkedveltebb, zöldövezeti részén, Kurucles határán, a Kis-Hárs-hegy közelében, csendes zsákutcában, a Tárogató lejtőn kínálom megvételre ezt a különleges hangulatú lakást egy mindössze háromlakásos társasház első emeletén. Az ingatlan ideális választás azok számára, akik a természet közelségét, a nyugodt lakókörnyezetet és a városi élet kényelmét egyszerre szeretnék élvezni.

A 88 m² alapterületű lakás átgondolt elosztással rendelkezik: tágas amerikai konyhás nappali, három hálószoba, egy fürdőszoba káddal és zuhanyzóval, külön WC, valamint egy praktikus mosókonyha szolgálja a mindennapi kényelmet. A lakás 2024-ben teljes körű felújításon esett át, amely során modern, igényes kialakítást kapott. A konyha teljesen gépesített.

A fűtést és a melegvíz-ellátást a lakásban található cirkó biztosítja, a nappaliban hűtő-fűtő klíma gondoskodik a kellemes hőmérsékletről.

A téglaépítésű ház az 1960-as években épült, a lakás jelenlegi kialakítása 2015-ben történt. Az épület 2022-ben teljes homlokzati felújításon esett át, amely során hőszigetelést is kapott.

Az ingatlanhoz az utcáról elérhető, elektromos kapuval nyíló, kizárólagos használatú teremgarázs tartozik, valamint két külön tárolóhelyiség, amelyek kényelmes és bőséges tárolási lehetőséget biztosítanak. A lakás vételára tartalmazza a teremgarázst, a tárolókat és a kert kizárólagos használati jogát is. A lakáshoz tartozik egy 460 m²-es, ősfás kert, amely a lakás tulajdonosának kizárólagos használatában áll. A kertben kialakított sütögető rész kellemes helyszínt biztosít családi vagy baráti összejövetelekhez.

A kiváló közlekedésnek köszönhetően a Széll Kálmán tér autóval körülbelül 10 perc alatt elérhető, tömegközlekedéssel pedig a 129-es busz, valamint a 61-es és 56-os villamos, illetve a 29-es busz megállói is könnyen megközelíthetők.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
II. kerület m² ár
Budapest m² ár
3693 e Ft
2181 e Ft -69%
1757 e Ft -110%
Ennek az ára
II. kerület átlagár
Budapest átlagár
325 M Ft m Ft
261.4 m Ft -24%
183.6 m Ft -77%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, II. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

144.9 M Ft
3 szoba
66 m²
IX. kerület, Ferencváros, Ráday utca
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

165 M Ft
3 szoba
78 m²
III. kerület, Csillaghegy
Eladó telek

Budapest, III. kerület

199.5 M Ft
977 m²
0 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

187 M Ft
2 szoba
64 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

987.883 M Ft
6 szoba
370 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

187 M Ft
2 szoba
64 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

325 M Ft
4 szoba
156 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

700 M Ft
4 szoba
236 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

565.069 M Ft
5 szoba
287 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

395.153 M Ft
2 szoba
221 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

329 M Ft
4 + 1 szoba
153 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

421.6 M Ft
5 szoba
138 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

85 M Ft
1 szoba
56 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás